Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek? Terhes vagyok de...

Mit tegyek? Terhes vagyok de hatalmas bennem a félelem! 18/L

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok,most érettségiztem.Kicsit hosszú lenne leírni az egész sztorim.De a lényeg hogy nagyon sokan megbántottak és kihasználtak.Nagyon nagyot kellett csalódnom a férfiakban.Tegnap vettem egy tesztet ami szerint terhes vagyok.Amit nem tudok feldolgozni.Mostanában egyébként légzési nehézségeim vannak.Nem tudok mély levegőt venni,ilyenkor pánik tör rám,remegek,folyton szomjazom a friss levegőt,kicsit és felületesen tudok csak levegőt venni, az a tipikus "nem megy le a tüdőmbe"Szombat este be kellett vinni az ügyeletre,annyira bepánikoltam hogy tényleg nem kaptam levegőt ott pánik rohamra gyanakodtak.Fogalmam sincs mit csináljak.A baba is ugy érzem veszélyben van bennem,mikor ugy érzem bármikor megfulladhatok.Minden napom egy pokol,többször is rámjön hogy mindjárt megfulladok,ilyenkor kirohanok az udvarra,és kétségbeesetten veszek levegőt,de nem kapok akkor se!Most pedig hogy itt van ez a bébi még nagyobb halálfélelem van,mert igy két életért is felelős vagyok.
2017. máj. 16. 19:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%

A pánikrohamok okát kene kideríteni es kezelni ! Mitől vannak ezek ? Azert mert terhes vagy ? Tudjak a szüleid ? Gondolom meg velük élsz !


Es a gyerek apja? Mit szólt ? Miért csalódtal a férfiakban? A gyerek apja elutasító volta terhesség hallatán ???


Neked kell tudnod hogy mitől lehetnek ezek a rohamok ... Azóta all fent amióta tudod hogy babát vársz ?

2017. máj. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
8%
Vetesd el a gyekeket vagy add le a kórházban miután megszülted.
2017. máj. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
29%

Akkorát csalódtál a pasikban, h hagytad magad gumi nélkül meg...

Gratulálok.

Biztos akkor is rohamod volt, és elfelejtetted.


Menj orvoshoz (agykurkász/ nőgyógyász)! Kezeltesd ki magad!

Beszélj az apával!

Mérlegelj!


Ja és tanulj meg védekezni/

2017. máj. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
3%

Tök jó, hogy itt még senki nem halott arról, hogy 100%-ban hatásos fogamzásgátló módszer nem létezik.


[link]

2017. máj. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
51%

Dehogynem. Itt gyakorin mindenki megfelelő védekezés mellett lesz terhes.

Kérdező,gondolkodj el az abortuszon. Pánikbetegséggel ne szülj

2017. máj. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
41%
A pánikbetegséget kezelni kellene, terhesen is van olyan gyógyszer, amit lehet szedni. Minden nő csalódott már férfiakban, azt döntsd el, hogy megtartod-e a kicsit és, hogy a terhesség váltotta-e ki a rohamokat.
2017. máj. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
68%

Mit tegyél? először is higgadj le. a pánikbetegség kezelhető. menj el orvoshoz, mondd el, hogy terhes vagy és ő felír olyan gyógyszert, amit lehet terhesen is szedni.

jól mondod, felelősséggel tartozol a benned élő babáért is, ezért minél hamarabb oldd meg ezt a pánik-problémát. de mindenképpen szakemberrel, mert ezt egyedül nem tudod leküzdeni, ha ilyes súlyos.

2017. máj. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
45%
A pánikroham kezelhető! A háziorvost keresd fel először, ő fog ajánlani neked egy jó szakorvost, aki kezelni tudja vélhetően a rohamokat. Ha ez megtörtént, akkor tudsz nyugodtabban jövőt tervezni! A picurnak sem mindegy, mennyire vagy nyugodt!
2017. máj. 17. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Anikó1985 ***** válasza:
44%
Szia! Nekem is volt pánik rohamom édesapám halála után a levegő v.hogy nem volt elég számomra és aztán v.ki ici-picit beszolt amiből roham alakult ki. De én tudtam mi a bajom egyszerűen csak ki kellett beszélnem, amit a hasonló helyzetű nővéremmel sikerült, mert tudtam h. ő megért és nem néz hülyének. Több hónapba telt mire teljesen lenyugodtam, de sikerült. Én nem voltam terhes, a levegő szomj szerintem nem okozhat problémát viszont a rohamok gondolom igen. Először is csinálj mégegy terhességi tesztet az is lehet h. falspozitív volt az előző. Aztán gondolkodj el a rohamok okán, kérj segítséget ha van v.ki aki megért akkor tőle. Ha nincs akkor szakembertől, egyedül nem tudod feldolgozni ezt ki kell beszélni. A tehességen is ha tênyleg fennáll higgattan kéne gondolkodnod hiszen ez nagyon fontos dolog az életben. Ne hibáztasd magad, kérj segítséget.
2017. máj. 17. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
16%

De a lényeg hogy nagyon sokan megbántottak és kihasználtak.Nagyon nagyot kellett csalódnom a férfiakban.


Talán nem kellett volna 18 évesen nagyon sok férfit kipróbálni...

2017. máj. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!