Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy hatalmas pók van a fürdősz...

Egy hatalmas pók van a fürdőszobába? (folyt lent. )

Figyelt kérdés
Éppen mentem fürdeni már kezdtem vetközni,és megláttam egy barna pókot nem az a hagyományos...tudni kell,hogy fóbiám van betegesen félek a pókoktól,és le öntöttem teával,de kimászott és nem tudom hol van,rosszul vagyok ráz a hideg remeghek ,izzadok ,minden bajom van ,hogy győzzem le?

2016. máj. 23. 00:29
 1/9 gnoomage ***** válasza:
Legyőzni? Ez egy pók, van nyolc lába és örül, hogy él, nem fog random előkapni egy AK47-est és ledarálni a családodat...
2016. máj. 23. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Miért nem tapostad el?
2016. máj. 23. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Molyember ***** válasza:
Ha nem nézel vele szembe, a fóbiád örökre megmarad. Mivel pókok mindenhol vannak, talán érdemes lenne kezelned a pánikolásod, azt pedig csak úgy lehet, ha megkeresed azt a szerencsétlen pókot és megölöd. Minek öntötted le teával?
2016. máj. 23. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem szeretem megölni a pókokat....Azért öntöttem le,hogy lemenjen a lefolyón ..
2016. máj. 23. 00:48
 5/9 A kérdező kommentje:
Ezt csak az érti meg ,aki szintén ilyen fóbiába szenved ,de a válaszolók között látom még nincs ilyen...
2016. máj. 23. 00:51
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szegénykém valószínűleg egy koronás keresztespók lehetett (olyan mint a Vízipók csodapók című mesében a Vízipók haverja), jó nagyra megnő, de no para, teljesen ártalmatlan (bár egy kicsit csíphet ha dühös, de emberre nem mérgező). Ugyan nem védett, de egyre ritkább, ezért nem megöli hanem megóvni kell. 20 éve még tizesével volt minden sufni mélyen, ma már csak elvétve bukkan elő. A nőstény nagyra nő, akár mint egy kisgyerek ökle, de egyáltalán nem bánt. Nem eszik embert. A teát valószínűleg nem annyira szereti, kisebb rovarokkal etetheted, dobd a hálójára, annak örülni fog. Nem hiszem, hogy egyhamar elő fog kerülni, valószínűleg hanyatt–homlok elmenekült és halálra rémült amikor leöntötted, már árkon–bokron túl jár azóta... Nem fontolgat ellened bosszút, nem ilyen a természete, inkább örül, hogy élve megúszta a veled való találkozást. Jobban fél tőled, mint Te tőle! :-)
2016. máj. 23. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
48%
Ha elalszol, bemászik a pinádba és jól megcsíp!
2016. máj. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 gnoomage ***** válasza:
Nem akarod megölni gyorsan, ezért inkább lassan megfojtod...
2016. máj. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem azt kérdezte, hogy a pókot hogy győzze le, hanem a rohamot.

Csak úgy megy, ha eltereled a figyelmed. Gyorsan el kezdesz nézni egy filmet vagy játékot, ami leköt.

2016. máj. 27. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!