Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Édesanyám ma izotópos vizsgála...

Édesanyám ma izotópos vizsgálatot kapott és én ott voltam vele kb 2 órát lehet valami baja a picinek? Most lehetek a 6 hét vége felé. Seggitsetek.

Figyelt kérdés
2017. máj. 17. 10:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
73%

Pajzsmirigyre kapta?

En nover vagyok, esmikor izotopos vizsgalatot csinaltak egy betegnek , szigoruan tilos volt ott lennem, a konyhaban kellett varnom!

Kerdezz utana pontosan mi volt!

2017. máj. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Csont-izotopvizsgalat volt neki térdtől lefelé
2017. máj. 17. 10:55
 3/16 anonim ***** válasza:
Es kapott kontrasztanyagot ?
2017. máj. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
de most úgy őszintén? ezt miért nem előtte kérdezted meg?
2017. máj. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos bármi lehet. Amikor a férjem vizsgálták, 24 órát nem találkozhattunk, akkor voltam 7 hetes terhes és a kislányunktól (3 éves) is eltiltották 24 órára. Úgyhogy mentünk a nagyszülőkhöz.
2017. máj. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
83%

Persze hogy lehet bajam.Sugároz utàna. Pláne h pont abban a korban vagy, mikor kialakulnak a szervek....

De téged nem kérdeztek meg? Meg nem érdeklődtél utána?

2017. máj. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Igen kapott kontraszt anyagot!

Egy nem tudtam hogy milyen vizsgálat ez és csak későn néztem utána aztán kérdeztem a nővért.

2017. máj. 17. 14:54
 8/16 A kérdező kommentje:
De én kisertem el és későn kérdeztem meg azt is úgy hogy be jött egy terhes nő és mondott valamit azt hallottam és utána kérdeztem de kb 1, 5 óráig egyik oldalon anyukám másik oldalon egy másik hölgy ült és mind 2 meg kapták.
2017. máj. 17. 15:34
 9/16 anonim ***** válasza:
64%

Elso vagyok.

Baj, sajnos mar nem tudsz mit csinalni.

Szakmailag amennyit hozza tudok szolni, mivel kritikus idoben vagy, ha olyan adagot kapott ami az elettel osszeegyeztethetelen lenne, akkor az idoben kiderul, 12 . hetig ez eldol a sugarzastol fuggetlenul.

12. het elott 25 % a veteles eselye eleve, neked ehhez hozzajon a sugarzas.


Viszont ami biztato lehet :

Nekem is volt egy kontrasztanyagos betegem jott vervetelre, kb 16 hetes lehettem, es miutan levettem a vert, kozolte, hogy most volt kontrasztanyagos vizsgalaton. Nagyon feltem ...

Nem lett baj , DE sajnos nem tudhatha senki, hogy mi serulhetett, es kesobb esetleg mi lehet belole :(


Egyebkent, az USA ban siman dolgoznak radiologian terhes nok gond nelkul. Es adnak kontrasztanyagot is!

Engem ez vigasztalt , gondolhatod hetekig kutattam a temaban.

2017. máj. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
64%

6-os vagyok. Értem.

De elég sajnálatos h nem kérdeznek rá a dolgozók. Nekem ez annyira természetes lenne...

2017. máj. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!