Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért kényelmetlen háton...

Miért kényelmetlen háton feküdni? Nekem olyankor feszül nagyon a hasam. Árthatok a babának, ha félig hason alszom? 19 hetes vagyok

Figyelt kérdés
2008. okt. 15. 11:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

És egyre jobban feszülni fog, ahogy nő.

Jobb, ha rászoksz az oldalon alvásra, mert néhány hét mulva már máshogy nem lesz kényelmes.

A 35. hét után már ugy sem:-(

Üdv:37 hetes kismami

2008. okt. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszönöm!

boldog babavárást!

2008. okt. 15. 11:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez igy igaz, sehogy nem lesz jo idővel. Ugyhogy amig neked félig hason fekve jo, vagy máshogy , addig használd ki. ha a babának valami nem lesz kényelmes, hidd azt neked jelezni fogja. 40hetes babás
2008. okt. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Tényleg nem fogsz sokáig háton feküdni, de az is lehet hogy hamarosan meg kell tanulnod ülve aludni.

Nekem hányingrem volt háton vagy az oldalamon, a baba is össze-vissza ficánkolt. Úgyhogy a vége felé már tényleg sehogy sem jó!

Amióta megszületett bárhogy tudok aludni, ha a picim is akarja.

Kellemes babavárást!

Üdv. 7 hónapos picilány anyukája.

2008. okt. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!