Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12. hetes ultrahangon ha...

12. hetes ultrahangon ha mindent rendben látnak, akkor nem szukseges csinaltatni barmilyen genetikai tesztet?

Figyelt kérdés
24 eves vagyok.
2017. máj. 17. 19:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk is tökéletes volt az összes genetikai ultrahang.

Nem volt semmilyen genetikai probléma a családban, mi is fiatalok vagyunk, egészségesek, így nem láttuk szükségét.

2017. máj. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mi nem csináltattunk. uh-n minden jó volt, és mi is fiatalok és egészségesek vagyunk. a babánk is egészségesen született
2017. máj. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én pont ma voltam :) Nekünk is azt mondta a doktornő hogy minden rendben van a babával.Nem indokolt további genetikai szűrés. Így én nem is aggódom.

29 éves vagyok. Első baba.

2017. máj. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mi egy integrált tesztet csináltattunk azért, kb. 20 ezer forint volt.

Fogantatáskor én 28 voltam, férjem 37. Tarkóredő (NT): 1,4mm volt és orrcsontja is volt.

A teszten is az jött ki, hogy minden ok.


35hkm

2017. máj. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem az uh-n minden rendben volt. Aztán amikor meglett a vérvizsgálat eredménye, magas kockázat jött ki Down kórra. Tovább küldtek méhlepény biopsziára. Szerencsére negatív lett. 29 vagyok, párom 32.

18 hkm

2017. máj. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem azt mondták, hogy az uh a beteg babáknak csak a 70%-át találja meg. A kombinált tesztnél ez 90%.

Én legalább ezt megcsináltatnám a helyedben.

(Én Prenát csináltattam, mert az életkorom indokolta, az meg 99,9%-os. De ha 10 évvel fiatalabb lennék, akkor kombináltat csináltattam volna.)

2017. máj. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi is a kombinált teszt mellett döntöttünk, abban jobban bíztunk, mint egy "sima" ultrahangban, de nyilván mindenkinek más erről a véleménye.

28 éves vagyok, férjem 26.

2017. máj. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!