Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vajon minden rendben?

Vajon minden rendben?

Figyelt kérdés
Szombaton kellett volna megjönnie a menzeszemnek, ami már 3 napja késik de vannak hasi görcseim ami másabb, mint a menzesz elötti. Tegnap csináltam tesztet, amin 2 csík jött ki, ami ugye azt jelenti hogy babát várok ez mind szép is jó mert vágyom rá de nem értem hogy miért vannak erős görcseim..:( (sürgősségi orvosnál is voltam ahol csináltak egy tesztet amin ugyanugy 2 csík volt de ultrahangon nem látszott semmi..
2017. máj. 16. 04:14
 1/5 anonim ***** válasza:

lehet koraterhesség. én 6 nap késés után mentem orvoshoz akkor is még csak petezsákot látott. már 7 hetes vagyok :)

görcsök néha elő szoktak fordulni de ha nagyon fáj az nem jo jel. el kéne menned hüvelyi uh- ra

2017. máj. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
haso vagy hüvelyi uhd volt?
2017. máj. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hasi*
2017. máj. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen volt. Azt mondt az orvos hogy még úton van sem méhen kívűli sem méhen belüli de terhesnek terhes vagyok csak még nem látszik mert pici. Egy hét után kell visszamennem. Vérvételen is voltam terhesnek 100% hogy az vagyok.
2017. máj. 16. 10:37
 5/5 A kérdező kommentje:
mondta*
2017. máj. 16. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!