Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma reggel 1 csepp vér volt a...

Ma reggel 1 csepp vér volt a fehérneműn.6 hetes terhes vagyok és olyan mintha meg akarna jönni. Volt már valaki így?

Figyelt kérdés
Igazából pont ma kellene megjönnie. Felhìvtamaz orvost azt mondta ne aggidjak minden rendben van. Ez természetes dolog.

2017. máj. 18. 21:01
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Hat hetes terhes vagy, és ma kéne megjönnie? Milyen hosszú ciklusaid vannak? Mikor lett pozitív a teszt? És az orvos szerint természetes a terhesség alatti vérzés? Valami itt nem stimmel.
2017. máj. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%

Hat ez nem feltetlen termeszetes. Az en orvosom mindharom terhessegem legelejen elmondta, verzesnel azonnal hivjam es menjek be. Masodiknal sajnos kellett is ez a tanacs, ugyanis kezdodo vetelest jelzett.

Nem mindenkinek azt jelzi, de sokaknak igen, honnan tudja a dokid telefonon keresztul hogy minden oke?

2017. máj. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen azért 6 hetes még mindig mert késön fogant a drága. Március 7 volt még utoljára.. De a baba március végén fogant meg...
2017. máj. 18. 21:06
 4/9 A kérdező kommentje:
Felhìvtam utána nyugtatót a telefonba majd elmentem hozzá és akkor csinált uh és ott mondta minden rendben van velünk.
2017. máj. 18. 21:08
 5/9 anonim ***** válasza:
Az normális ha a következő menzeszed idején premenstruációs tüneteid vannak, a vérzés nem, de egy csepp gondolom nem jelent semmit, ha tényleg csak egy csepp volt.
2017. máj. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%

Akkor ezek szerint meg is vizsgalt es minden rendben?

Akkor mi a kerdes?

2017. máj. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha azt akarod hallani, hogy más is volt így, igen, nekem is minden rendben volt, aztán meg missed ab lett pár hét múlva, attól az egy vérzéstől.

Nem normális a vérzés, válts dokit.

2017. máj. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
73%
8 perc alatt elmemtel hozza, megvizsgalt es haza is ertel? Nem ertem
2017. máj. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
66%

Jaj lányok.

Persze jobb félni mint megijedni és abban egyetértek, h nem jó a vérzés terhesség alatt. De sokkal sokkal gyakoribb mint azt bárki is gondolná, és nem, nem végződik mindig vetéléssel.

Persze jelezni kell az orvosnak, el is kell menni vizsgáltra a megnyugtatás végett, de nem kell egyből a legrosszabbra gondolni.

Ezer és egy oka lehet a vérzésnek: pl. tényleg a menstruációra emlékszik a szervezt, szex után érzékenyebb a méhszáj, elpattan egy ér a hüvelyfalba és még sorolhatnám. Ezek bagatell dolgok, de persze fontos hogy utánjárjunk, h mi okozta a vérzést, de nem kell a pánikot sem kelteni feleslegesen.

2017. máj. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!