Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt akinek terhesség alatt...

Volt akinek terhesség alatt derült ki, hogy méhsövénye van?

Figyelt kérdés

Időre született a baba, vagy koraszülött lett emiatt? Volt bármilyen komplikáció?


21 hkm



2017. máj. 19. 16:33
 1/5 anonim ***** válasza:
ÖÖ az micsoda? Amnionszalagról már hallottam, nekem az egyik terhességemnél volt. Vagy az valami más?
2017. máj. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A méh üregét szűkítő fejlődési rendellenesség. Ezelőtt én se hallottam róla soha, de utánajártunk mennyi problémát okozhat és eléggé megrémültem.
2017. máj. 20. 21:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia. Mi lett veled azóta? 20hetes vagyok és úgy néz ki nekem is méhsövenyem van és nagyon aggódom 😔 remélem neked pozitív a történeted 🙏
2021. júl. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Sziasztok! Latom,hogy regi a kerdes de ha valaki kesobb idetevedne biztosan szivesen olvasna pozitiv vegkifejletet :) Mehsovenyem volt, igy eleg rossz helyen tapadt meg a babo es vegig ott is maradt a terhesseg alatt. Igy veszelyeztetett terhes voltam,kb. semmit nem tudtam csinalni. (De ahhoz kepest az elso ket trimesztert vegigdolgoztam - irodai munka - , kisebb,nem megerolteto kirandulasokban benne voltam, de nem repultem es hosszabb autoutakat sem vallaltam be.) Csaszar lett a vege a rossz tapadas miatt, de egy egeszseges csodababam szuletett. :) A lenyeg,hogy mindent tartsatok be,amit a doki mond es ne eroltessetek meg magatokat. Megeri! :)
márc. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia utolsó válaszoló!Gratulálok a babához 😊❤️ Én írtam előtted még 2021-ben!azóta már elmúlt 2 éves az én csoda kiscsajom 😊❤️ májusban műtenek a méhsöveny miatt doki ajánlotta, hogy legyen elvégezve ha szeretnénk még egy babát 😊
márc. 30. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!