Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 hetes kismama vagyok. Más...

34 hetes kismama vagyok. Más is így van ezzel? Egyre jobban félek mindentől. Szüléstől, a babát hogy látom el utána, mit felejtek el megvenni stb.

Figyelt kérdés
2010. máj. 16. 20:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Én 31 hetes vagyok, de nekem is hasonló gondolataim vannak, hogy majd hogy zajlik a szülés - minden rendben lesz-e, stb-stb., hogy fogok majd szoptatni, vagy hogy fogom meg a picit, pelenkázás...stb. Szokták mondani hogy jó jel ha fél az anyuka, mert akkor neki jobban fog majd menni a dolog, mint azoknak akik állatira magabiztosak...

Hát reméljük igaz az állítás. :)


Biztos jó anyuka leszel, ha aggódsz amiatt hogy fogod ellátni a picit. A szüléstől pedig mindenki fél szerintem, hiszen félünk egy egyszerű fogászati kezeléstől is... a szülés pedig jócskán nehezebb és fájdalmasabb... :)


Könnyű szülést kívánok Neked!

2010. máj. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én 36 hetes vagyok4Avlószínűleg első babások vagytok!Én is ugyanígy éreztem mint ti , mikor a lányomat vártam anno!

Higgyétek el minden olyan természetesen fog jönni, hogy csak ámultok magatokon!Az anyai ösztön a legerősebb dolog a világon!

Egy tanácsot adnék viszont!Ha megszületik a baba, utána írja ki a doki a popsikrémet, fürdetőkrémet, stb-t!Ha rám halgattok kiíratjátok előbb, és megveszitek, mert ha pl szombati napon engednek haza benneteket majd a kórházból egy gyógyszertár sem fogja vállalni a krém kikeverését!Tapasztalat!

És én pl megvettem már a köldökhintőport, szaliciles alkoholt, mellre a bórvizet, kamillát is!Ezekre mind szükség lesz, de nem babával kell majd rohangálni utánunk!

2010. máj. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is így voltam ezzel, állandóan azon járt az eszem, hogy valahogy úgyis megszületik, a kórházban segítenek, aztán hazahozzuk, betesszük az ágyba..eddig értem, de aztán?? Végül minden ment magától, ha mégsem akkor kérdeztem, védőnőt, orvost, anyukámat, stb. Most a második babát várom (még az elején vagyok), de már megint agyalok..hazahozzuk és hogyan is lesz két gyerekkel, egy kicsivel meg egy picivel? De igazából tudom, hogy úgyis lesz valahogy, legfeljebb néha kiborulok.
2010. máj. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Első babát várjuk, 4 hetem van szülésig.

Én nem a baba ellátásától félek, azt gondolom, utánaolvastam éppen eleget és ott van az anyai ösztön is. Persze minden baba más és más :) Plusz anyukám itt lesz velünk, Ő segít.

Én magától a szüléstől félek, sőt, szinte rettegek. Nekem ez a legnagyobb problémám :( Ezen próbálok úrrá lenni és lelkileg felkészülni.

2010. máj. 17. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én 22 éves vagyok és egy 8 hós kislány anyukája. Én a fiatal korom miatt mégjobban aggódtam. És persze jobban szerettem volna bizonyítani mindenkinek és magamnak is, hogy nagyon jó anya leszek. Mondhatom, eddíg sikerült! :) Nekem az első pillanattól jött minden magától. A szülésnél próbáltam arra gondolni, hogy a manónak jobban fáj mint nekem. És ez sokat segített azon, hogy ne kínlódjunk hosszú órákig. Illetve a 36. héttől ittam a málna levél teát. És én csak ajánlani tudom!!!

Az első két hétben az anyukám és a párom nagyon sokat segítettek! Szerintem ez fontos! Pedig én nem is voltam rossz állapotban!

2010. máj. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!