Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Korai tünetek, kinek volt ilyen?

Korai tünetek, kinek volt ilyen?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy akiknél már kiderült, hogy babát vártok, volt-e valami olyan tünet, ami már akkor gyanús volt, amikor még nem teszteltetek? Tudom, hogy ez nem törvényszerű, de mégis, vannak, akik kiszúrnak gyanús dolgokat magukon, pláne, aki már többször is volt várandós. Igaz ilyenkor még nem lehet biztos az ember, de ha utána mégis kiderül, hogy ott a baba, megbizonyosodik róla, hogy "szóval akkor ezért éreztem"...
2017. máj. 20. 17:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Erzekeny,vérző foginy. De lehet,hogy csak utólag magyarázom be,mert 2. babanal (most ) egyaltalan nincs ilyen tünet. Ez az 1. terhessegemnel volt
2017. máj. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Sokkal erősebb premenstruációs tünetek, de akkor nem gondoltam, hogy ez a terhesség jele.
2017. máj. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A második terhességemnél feszült a mellem 3 nappal nemvárt előtt. Emiatt én azt hittem aznap is fog megjönni, mert nekem nem feszül minden ciklusban de ha mégis, az csak nemvárt napján. Szóval mivel mégsem jött meg, gyanús volt. Az elsővel semmi nem volt. Csak 1 hetes késéssel lettek tüneteim.
2017. máj. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem az h mindig aludni akartam.
2017. máj. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Még nem késett, hanem pont aznap már mindennek pocsék íze volt, mindent lefinnyáztam. Férjem meg is jegyezte, hogy biztos terhes vagyok. Másnap megláttam egy gyereket a villamoson és majdnem elbőgtem magam milyen aranyos, pedig alapból nem vagyok oda más gyerekétől. Ja és őrülten gubancolódott a hajam, kiszáradt mint a franc. Nem is értettem.


Tesztet csak 3 nap múlva csináltam mert ugye 1-2 nap késés az nulla, de kezdtem gyanút fogni és kívancsi lettem. Pozitív lett.

2017. máj. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Sok pattanas , pe utan par nappal kezdodo mellfajdalom, es nagyon sokan megjegyeztek hogy csillognak a szemeim. Lehet ennek egyaltalan nincs koze hozza, de volt 2-3 olyan terhes ismerosom akiknel enis eszrevettem ezt a szemcsillogast ( akkor meg nemudtam hogy terhes)
2017. máj. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
😃 jókat mulatok, remélem, én is beszámolhatok ilyenekről utólag!!
2017. máj. 20. 23:44
 8/10 anonim ***** válasza:
Rengeteg jàrtam pidilni ès elég korán elkezdett huzodni a hasam.
2017. máj. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem az első az volt hogy hirtelen megszédültem ugy ahogy eddig még soha, levert a víz és nagyon melegem lett. Másnap már mindig lázasnak éreztem magam. Majd jött az öklenedezés mindez 1hét leforgása alatt. Aztán teszteltem és pozi lett. Sajnos nem maradt velünk a picike. Korai vetélésem volt. De próbálkozunk tovább. :)
2017. máj. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 hencsyke ***** válasza:
Nekem a cicim úgy fájt, h még betusfürdőzni is alig tudtam, olyan érzékeny lett és a hasam úgy görcsölgetett, mintha meg akarna jönni, de rá 1.5 hétre se történt semmi és utána már minden reggel hánytam, ekkor már tudtuk a párommal, h tesztet kellene venni, mert nagy valószínűséggel terhes vagyok, bár ő azt mondta, h már az elejétől tudta, h baba van a dologban, nekem a hányáskor kezdett világossá válni :D
2017. máj. 29. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!