Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Majdnem elájultam a boltban,15...

Majdnem elájultam a boltban,15 hetes vagyok, eddig normál volt a vérnyomásom, most mitől alacsony?

Figyelt kérdés
olyan rosszul lettem, és mostanában alig birok állni, ha néhány percet állnom kell rosszul leszek, de ilyen meg nem volt ma majdnem elájultam, pedig viz mindig van nálam. hazamentem megmértem a vérnyomásom,elösször 94/88 volt öt perc után 88/75 most meg 107/75 ( de megprobáltam enni is valamit) a fejem is fájdogál tompán, ma 3 szor is rámfujták a cigifüstöt nem birtam elkerülni, azóta fáj a fejem. Normálisak ezek a dolgok a vérnyomással?
2008. okt. 15. 14:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Terhesség alatt előfordul, hogy alacsony a vérnyomás. Egy tanács: ha olyan helyen vagy, hogy nem tudsz leülni, és rád jön a rosszullét, akkor gugolj le, az beválik általában. Boldog babavárást. 20 hetes
2008. okt. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az a normális, hogy a terhesség leviszi a vérnyomásod, ingadozóvá teszi. A terhesség alatt az alacsony vérnyomás jó, nem kell megijedni. A szédelgések, ájulási érzet majd idővel elmúlik. Igyál sok-sok folyadékot.
2008. okt. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!