Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ezt a magzati szívhangfigyelőt...

Ezt a magzati szívhangfigyelőt hány hetes kortól lehet használni?

Figyelt kérdés
2017. máj. 21. 20:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
58%

4-16. hét van rá írva.

Biztos le leszek pontozva és nem hiszi el senki, de a férjem 7+3 naposan megtalálta Angelsounds fajtával.

Nekem csak a 9. héttől sikerült, viszont azóta mindig.

A lényeg, hogy tele legyen a hólyag, mert a méhed kezdetben mögötte van, ha üres, elnyeli az UH-t, a vízen pedig szépen átmegy.

2017. máj. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
*14-16
2017. máj. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Még csak 7+3 vagyok, és nagyon agyalok, hogy vegyek e olyat.
2017. máj. 21. 21:06
 4/14 anonim ***** válasza:
49%

Én is nagyon vacilláltam, mert féltem, hogy ha nem találjuk meg, csak bepánikolok. Aztán pár napra elmúltak a tünetek, én meg teljesen kétségbeestem, mert előtte 1 napnál tovább sosem múltak el. Szóval szombati nap volt, és 5 napja nem volt már semmi tünetem, kezdtem bekattanni. Ügyeletre nem akartam menni emiatt, de úgy éreztem, megőrülök hétfőig. Előző terhesség elhalt, azért paráztam ennyire.

Úgyhogy hátha-alapon elment a férjem és vett egyet még aznap. Először kerestük vagy 15 percig nem lett meg, nem ijedtem meg jobban, bíztam benne, hogy csak túl korai és a tüneteim elmúlása sem jelent rosszat. Aztán este megpróbáltuk megint, és egy 7-8 perc alatt meglett. Utána még pár alkalommal nekem sosem sikerült megtalálni, de a férjem csak rárakta szinte és meg is lett. :)

Aztán sikerült nekem is, és átlagban 1 percen belül megvan. Nagyon megnyugtató, szerintem nagyon hasznos, ha tudod ésszel használni.

2017. máj. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Én is be vagyok most parázva. Első terhességem, 7 hetes vagyok, és ma semmilyen tünetem nem volt. Eddig minden nap volt valami kis émelygés, mellfájdalom, de most semmi :(
2017. máj. 21. 21:17
 6/14 anonim ***** válasza:

Dokinál mikor voltál, vagy voltál már?

Írnám, hogy ne aggódj, de tudom, hogy úgysem nyugtat meg.

Ha van rá lehetőséged, menj el szerintem holnap dokihoz, utána szerezz be egy szívhangfigyelőt és próbálgasd.

Engem a dokim csak a 12. hétre hívott vissza UH-ra, kizárt, hogy kibírtam volna a szívhangfigyelő nélkül.


És nem jelent feltétlen rosszat, hogy elmúltak a tünetek, mi ahogy megtaláltuk szombat este a szívhagot, rá 30 percre már megint szét akartak robbanni a melleim, előtte meg tényleg semmi. A férjem hülyének is néz, hogy képzelgek... :)


Szurkolok, de biztos minden rendben van!

2017. máj. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Voltam egy hete, akkor volt már pulzáció :) 1 hát múlva hétfőre hívott vissza. Tudom, hogy tünetek jönnek, mennek, de olyan rossz ez a bizonytalanság.
2017. máj. 21. 21:23
 8/14 anonim ***** válasza:

Igen, tudom, én is annak örültem, ha rosszul voltam, mert úgy éreztem akkor, hogy rendben van minden. Pedig ugye az sem jelenti feltétlen azt.


Ha esetleg vennél, és kellenek tippek, mert nem találod:

Mi Johson's baby olaj géllel használjuk, a köldöködtől kezdd, a fej állásának a szögét ne változtasd, csak szépen húzd balra-jobbra egy 4 cm-es sávban, majd szépen haladj lefelé. Valószínűleg majdnem a szeméremszőrzeted vonalánál fogod megtalálni, ha megtalálod. :) De nekem volt, hogy ott kerestem, és a köldököm alatt volt 2 cm-rel, olyan 9 hetesen. Ha nem sikerül, kezdd elölről.

Ha puffadsz, az sokat ront az esélyeken, mert a levegő elnyeli az UH-t. Szóval attól függően, hogy mikor puffadsz a legkevésbé reggel/este próbáld. És legyen tele a hólyagod, az elején nagyon fontos! :)

2017. máj. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon aranyos vagy! Jó tudni, hogy nem vagyok egyedül az aggodalmaimmal. :) Fogok venni, ha jövő héten azt mondja a doki, hogy minden ok, addig megpróbálok nem megőrülni.
2017. máj. 21. 21:30
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem a 20. héten nem találta meg vele a szívhangot a védőnő. Még szerencse, hogy éreztem, hogy mozog a baba, különben ott ájultam volna el...
2017. máj. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!