Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Angelsounds szívhangfigyelőt...

Angelsounds szívhangfigyelőt hány hetes kórtól lehet, érdemes használni?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 12. 13:00
 1/5 anonim ***** válasza:
13-14 hetesen már megtaláltuk. Eleinte csak a köldökzsinórt, később a babát is.
2015. ápr. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Általában a védőnő is csak akkor kezdi hallgatni a szívhangot a tanácsadáson is meg a gondozáson is,amikor már érezhető először a magzatmozgás. Addig meg ha nem találod,akkor csak idegesíted magad. :S Nekem 16 hetesen mozdult meg először és akkor is volt,hogy 5 percig kereste,mire megtalálta.
2015. ápr. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én az elsőt 20. Héten éreztem
2015. ápr. 12. 21:29
 4/5 anonim ***** válasza:
a védőnő nem doppleres eszjözzel hallgatja a szívhangot.. Az Angel S. Dopperes (uh alapú), és elvileg a 12. Héttől haználható. Ín a 14. Héten vettem, azonnal hallottam vele. Szeméremdombon keresd, NE feljebb.:)
2015. ápr. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az is igaz,hogy nekik elég rossz az a gép amivel hallgatják,csak ízért írtam,hogy szerintem még ilyenkor felesleges,mert sok ilyen kérdést olvastam már itt,hogy menjenek-e a kórházba,mert nem hallják otthon a szívhangot stb.
2015. ápr. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!