Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha eddig megúsztam hányingerre...

Ha eddig megúsztam hányingerrel, akkor lehet, hogy már nem is fogok hányni?

Figyelt kérdés
6+3 terhes vagyok, az 5. héten kezdődött az émelygés, hányás nem volt.
2008. okt. 15. 15:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy megúszod,nekem a 9. héttől volt hányingerem a 12. hétig.
2008. okt. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

szia! én is 6 hetes vagyok. tegnapelőttig én is azt hittem megúszom, azóta viszont szinte non-stop hányingerem van. Hányni nem hányok csak émelygek.

kitartást és bolgod babavárást!

2008. okt. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is 9 het utan kezdodott, es mostanaig tartott (12 hetes vagyok), egyszer sem hanytam, de a rosszullet eleg eros volt. Nekem amugy a szodaviz nagyon bejott, nem kell sokat inni csak amikor mar elegge emelyegsz.A babanak nem art, es jobb mintha egyfolytaban ennel,mert a baratnoim akkor hiztak meg nagyon tobb mint 5-6 kilot par het alatt..... :S

Jo babazast x

2008. okt. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Sajnos egyáltalán nem biztos. Én örültem, mint majom a farkának, merthogy egyszer sem hánytam az első trimeszterben, viszont anyukám figyelmeztetett, hogy ő is így volt ezzel, de a végén bepótolta.

És igaza volt...

Én most vagyok a 34. hétben és kb a 29. hét óta elég gyakran hányok, nem émelygek, csak éppen evés után egyből visszajön az étel. Ez nem a hormonok miatt van, hanem azért, mert a baba nyomja a gyomromat. Szinte mindegy, ez is borzasztó érzés, már félek enni, ráadásul ehhez az egészhez társult a nagyon durva non-stop gyomorégés is.

Remélem, hogy te megúszod végig!

2008. okt. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem a 6. hét legvégén kezdődött a hányinger meg a hányás.
2008. okt. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem "csak" hányingerem volt a 13.hétig. Egyszer sem hánytam, viszont a hányinger annyira kínzó volt, hogy néha azt kívántam bárcsak hánynék egy nagyot és könnyebb lenne. Hideg víz kortyolgatva, némi keksz, és B-vitamin segített kicsit, de nem sokat. 13 hetesen egyik napról a másikra elmúlt:)

2008. okt. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, reménykedek:)
2008. okt. 15. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!