Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 hetes terhes vagyok,3 hete...

9 hetes terhes vagyok,3 hete iszonyat hányingerrel, miért mindig az egészségtelen ételeket kívánom meg, és miért azoktól leszek jobban?

Figyelt kérdés

Próbálnék odafigyelni hogy normális ételeket egyek, de rájuk gondolni se bírok. Viszont a pattogatott kukoricától,sültkrumplitól, fehér kenyérből vajas kenyértől,kalácstól,kólától (!) gyömbér és egyb szénsavas italoktól bezzeg semmi bajom.

Persze nem viszem be ezeket csak így megpróbáltam párszor. ha ezeket nem ehetem,akkor inkább nem is eszek egész nap.

Járt már vki így?


2011. jan. 5. 16:09
 1/10 anonim ***** válasza:

Hát hogyne!! :)

Nekem még a mai napig is szokott lenni: 24 hetes kismami vagyok.

Van olyan nap, amikor iszom egy kis kólát de nem nagy pohárral és utána a vizet kívánom.3-4 hónapos vagy talán még előbb is kívántam a chip-t, a mogyorót, a csokikat..de emellett gyümiket is ettem.Volt olyan nap hogy reggelinél én voltam az utolsó aki felállt az asztaltól, mert annyit ettem hogy úgy éreztem tele vagyok, de aztán megettem még egy kis joghurtot :)

Éhes lettem... vajas lekváros kalács, vagy mekis sült krumpli..hm..na jól van!szóval én már jártam így.De igyál sok folyadékot is..vizet.

Ja és hozzáteszem hányingerem nekem is volt de sosem lógattam a fejem a wc fölött.

Jó Babavárást! :)

2011. jan. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én az összes terhességem alatt (4 volt) 20. hétig gyakorlatilag kólán, gyömbéren éltem! Mást nem is tudtam se enni, se inni.

Mondjuk azt hozzátenném, hogy mindig többször voltam kórházban, mivel napi 30szor hánytam kb. a 20. hétig.

Van 4 egészséges gyerekem!

2011. jan. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Hát az a baj hogy én ha nem olyat eszek amit megkívánok, akkor hányás a vége :( És így akkor inkább nem eszek semmit.

Fogytam már 3 kilót de mondjuk nem vagyok átszakadva épp ezért kéne vigyáznom hogy mit eszek össze terhesség alatt.(178 centi vagyok és 70 kiló).

2011. jan. 5. 16:24
 4/10 anonim ***** válasza:
Egyél amit megkívánsz!!Cola gyömbér jó az émelygés ellen valószínű ezért kívánod! Hidd el a szervezeted tudja mi kell neki hallgass rá! Én mindíg azt ettem amit megkívántam állt. pizza,gyros,hambi és korszakaim voltak az elején savanyú káposzta- tél volt valószínű a c vitamin hiányzott aztán a tej ahogy utánna olvastam akkor fejlődtek a csontjai a babámnak és biztos ezért szóval most egyél ilyenkor csak ő számít!!
2011. jan. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Csak azt edd, ami jól esik, ne erőltess semmi "egészséges" dolgot, ami meghánytat! Szedj terhesvitamint, a baba gyönyörűen fog fejlődni a colával is, ne aggódj!
2011. jan. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
azt edd amit kivánsz,nemsokára elmulik reméljük.én hetekig MCdonalds-on éltem,csak azon.érdekes az ember...elötte soha nem ettem ott és azóta sem.
2011. jan. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Elég, ha annyit mondok olvaslak egy fél literes kólával és egy tábla csokival a kezemben? 9 hetes vagyok:)

De már reggeliztem értelmes dolgot két hét hányinger után és néha lecsúszik egy kis leves is.

2011. jan. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Vitamint azt szedek amúgy. Csak attól félek,ha ez így marad hány kiló leszek a végére?? Ha végig azt eszem amit kívánok? Most is pl. reggel óta egy whopper juniorra gondolok, szörnyű komolyan :)))
2011. jan. 6. 12:18
 9/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Megkívánom, beszerzem, megeszem. Majd ha elmúlik ez a hányingeres időszak, odafigyelsz arra mit eszel. Én a fiammal is mindent megettem, amiről úgy éreztem meg kell ennem...hát igen +20kg a végére, de egy év alatt lement és nem erőltettem meg magam. Mérd magad rendszeresen, ha úgy látod feljött egy kiló kicsit visszafogod magad. Boldog babavárást!
2011. jan. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
a MC donaldsos vagyok,ha valaki zabált terhessége alatt akkor én igen.egy tiramisu torta bement egy nap alatt ha megkivántam,szerintem a hizás a génekben van terhsség alatt is,én 14 kg-ot hiztam,4-5 kilo volt a gyerek meg ami vele kijött,kicsi vizesedés is volt csupán néhány kilo maradt,ha nem vagy hajlamos nem hiszem hogy elhizol,mert feldolgozza a szervezeted,ha meg igen akkor egy kiflitöl is hizol.egyél csak szülés után lemegy
2011. jan. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!