Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti maximum milyen munkát...

Ti maximum milyen munkát vállalnátok el terhesen?

Figyelt kérdés
Szüneteltetve van az egyetem szeptemberig. Tavasszal elkezdtem dolgozni egy zöldségfeldolgozóba, napi 12ora munka volt, és elég nehéz fizikai munka( 20kg cipelése). Kb. 4Hetes terhes voltam amikor nem birtam tovabb. Igy fel kellett mondanom. Akkor derult ki,hogy terhes vagyok. Most nem igazan talalok munkat. Nem tudom, hogy takaritoi, illetve mosogatói munkat vallaljak-e a vegyszerek miatt. Illetve nem tudom a poharszedo, pultos mennyire faraszto. Eleg kemeny fabol faragtak, de amiota terhes vagyok sokkal gyengebbnek erzem magam. A parom azt mondta, bizzam ra az anyagiakat, de en is szeretnem kivenni a reszem, ugy hogy kozbe nem okozok bajt a babanak. Persze jo lett volna ha dolgozok 2evet mielott jon a baba, de ez most igy sikerult.
2017. máj. 22. 14:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
Én fizikait nem vállalnék.
2017. máj. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%

Én sörözőben voltam egyedül, tehát mindenes. 37. hétig dolgoztam, és nagyon szerettem.

Férjem szakács, az egyik kézilány akivel dolgozik, terhes. Egy ideig még dolgozni fog.

2017. máj. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Szuper. Akkor batrabban merek ilyen jellegű munkakra jelentkezni. Meg johetnek valaszok! Koszi!
2017. máj. 22. 15:05
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
Pultos, felszolgalo teljesen jo. A terhesseg nem betegseg. En a 32. hetig dolgoztam noverkent, 12 oraban.
2017. máj. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
55%

36. Hetig alltam mutoben nehez fizikai munka semmi bajunk nem lett.

Mosogatoszer es tisztitoszerek nem artanak a terhessegnek emelni 15kg szabad.

Dolgozni pont jo a terhesseg alatt mert tobbet mozogsz kevesebbet hizol jobb kondiciod lesz

Terhesseg nem betegseg csak masallapot

2017. máj. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Persze en is igy gondolom. Megorulnek otthon ennyi ideig. 😀 Csak nem tudtam, hogy mit szabad. Sajna nehez munkat talalni. De igy most bovitem a keresesi iranyt, es akkor remelem osszejon!
2017. máj. 22. 15:21
 7/12 anonim ***** válasza:
70%

3 - as vagyok. A a baratnom is a vegeig dolgozott pubban, ez olyan Angliaban mint otthon a kocsma es etterem egyben.

Persze nem o cipelte a soroshordot, ezt nem kell elvallani, a vezetonek kotelessege olyan munkat adni ami nem veszelyes.

2017. máj. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
83%
Megint a 3 as vagyok. Az emelesrol annyit, hogy akinel mar van nagyobb gyerek, 2-3 eves az ugye 12-15 kg korul van, es ugye emelgetni kell. Ha nem lehetne emelni mar kihalt volna az emberiseg :)
2017. máj. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
49%
:) nekem sajna a konyhán dolgozás nem jött össze mert állandóan hánynom kellett de takarítani tudok lépcsőházat jelenleg is. Az első harmadban fáradt voltam, de a közepén nem . Abban az időszakban érdemes szellemi vagy könnyű fizikai munkát vállalni, de max ha úgy érzed, hogy nem megy még mindig lehet nemet mondani ha már ilyen jófej a párod. (amúgy az enyém is ilyen jófej csak a táppénzem nagyon kevés és a gyermekvállalás meg drága és jóljön az a párezer a lépcsőházazásból)
2017. máj. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy mihez vagy hozzászokva. Azok az anyukák, akiknél van idősebb gyerek, szépen lassan edződtek hozzá, nem pedig egyik napról a másikra kezdtek el 10-15 kilót emelni. Úgyhogy ha nem vagy edzésben, ne vállalj emelős munkát. Ugyanez vonatkozik a pultos és egyebekre is: napi 12 órát végig állni, úgy hogy eddig nem tetted, igen csak megterhelő, én nem ajánlanám.

Valami irodai, adminisztrációs munka esetleg?

2017. máj. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!