Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitol lehet? 3 honapos vagyok,...

Mitol lehet? 3 honapos vagyok, es a vervetelen megint alacsony lett HG az MCH es MCV ertek.

Figyelt kérdés
Probalok tobb vas tartalmu dolgot enni(vitaminokat szedem), de meg igy is alacsony, lehet h.mar most dupla adagot kellene szednem?Akkor meg mi lesz a terhesseg vegen?!
2008. okt. 15. 15:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez általában vashiányos anaemiához vezet. Ne izgulj van rá gyógyszer, majd a körzeti orvosod vagy egy belgyógyász felír neked gyógyszert.Ha még jobban csökkenne és már nagyon alacsony lenne akkor szoktak vért adni, de nem hiszem,hogy kellene majd. Nem lesz semmi gond. Boldog babavárást. 20 hetes pocis
2008. okt. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tehát vérszegény vagy?
2008. okt. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ugy nez ki igen.:S Amugy koszonom a valaszt, most ez megnyugtatott, mert kulfoldon elek es itt total mashogy mennek a dolgok, mint otthon. Az orvosomat meg nem is lattam (nem is tudom mikor fogom) csak a vedonot, es komolyan tok nehez meg idopontokat is egyeztetni.(Pedig ez London es az egyik legjobb korhaz.) :(
2008. okt. 15. 15:49
 4/5 anonim ***** válasza:
A 15:45-ös vagyok. Vicc, de amíg nem szedtem a vitaminokat és külön még vasat is szedek, addig is vérszegény voltam. De nem ennyire mint vitaminok mellett. Az orvosom írta fel és tegnap megkérdezte hogy nem szedem? Mondtam hogy szedem és én is sodálkozok, de nem kellne egy erősebb? Mire azt mondta, hogy szedjem ugyanígy. Még jó hogy foglalkozik velem. Nem tehetek mást én is szedem ugyanezt csak még eszek sok céklát, stb...24 hetes kismami
2008. okt. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszi megegyszer. Akkor orulok h. nem vagyok egyedul, mert mar tenyleg kicsit idegesito h. meg mindig ugyanez a problema, csak ugye mostmar nemcsak rolam szol a dolog. Probalok majd en is megtobb ceklat enni :) Jo babazast xxxx
2008. okt. 15. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!