Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Herpesz vírus veszélyes?

Herpesz vírus veszélyes?

Figyelt kérdés
ki jött egy nagy herpesz a számon, mondta is az orvos hogy vírusos.. Olvastam hogy a herpesz vírus veszélyes lehet, nekem még nem volt legalábbis nem emlékszem rá.. És a védőnő erre csak annyit mondott hogy reméljük nem veszélyes :( hát nem nyugtatott meg :( volt olyan akinek terhesség alatt jött ki először? :/ 32hkm
2017. máj. 23. 09:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, csak akkor veszélyes, ha szülés közben vagy utána átmegy a babára. De a lábadról egyik sem valószínű. A nemi herpesz lenne veszélyes szülés közben, meg ha a szádon lenne, nem puszilgathatnád egy idig.

Amíg egyben vagytok, nem hiszem, hogy veszélyes lenne.

2017. máj. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Jaj, bocs, korán van még, valamiért úgy olvastam, hogy a lábadon jött ki! :)

Szóval a szádon sem baj most, csak szülés után. De addigra biztosan elmúlik.

2017. máj. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem a lábamon hanem a számon van :(
2017. máj. 23. 09:22
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, remélem pár nap alatt helyre jön :)
2017. máj. 23. 09:23
 5/6 anonim ***** válasza:
Terhesen le van gyengulve kicsit az immunrendszer, biztosan azert most jott ki, remeljuk pikkpakk elmulik.
2017. máj. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt mar terhesség előtt is szóval lehet teljesen mas az en szitum de terhesen is volt mar legalabb háromszor. Kapásból az első par hétben is. Kérdeztem az orvost annyit mondott hogy ne nyuljak hozza vagy ha mégis akkor mossak kezet. Számon volt. Nekem azóta is rendben van minden a babával es nem lett lenn is herpeszem. (ott amugy sem volt meg sosem halistennek)
2017. máj. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!