Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt vki hasonló helyzetben?...

Volt vki hasonló helyzetben? Nagyon megijedtem.

Figyelt kérdés

Ma voltunk 4D babamozin 16 hetesen. Minden rendben volt szèpen fejlődik a baba. Aztàn mondta a szonogràfus hogy amit m9st mond azt felejtsem is el mert semmi gond nem lesz vele, de neki bele kell írni a papírba.

1. Amnion űrben Dimonart-szalag làtható (erre axt mondta hogy ne is foglalkozzak vele).

2. A hal kamràban egy hyperechogen papillaris izomcsomó àbràzolódik ( amire azt mondta hogy ez el fog tűnni).

3. Hyperechogen belek (ez nem tudom mi mert ott ezt nem is említette).

Aztàn itthon neten utána nèztem ezeknek ès nagyon megijedtem.

Kombinàlt tesztümk ès a Nifty eredmènyünk is negatív , alacsony kockàzat lett a 12. hèten!


2017. máj. 23. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha van fogadott orvosod, akkor mindenképp vele konzultálj!

Ha nincs, akkor is mindenképp kérj egy másodvéleményt, lehetőleg olyan orvost válassz, aki elmagyarázza neked a dolgokat és nem csak ,,legyint" az egészre, amivel csak még jobban felidegesít egy terhes nőt.

2017. máj. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
nyugi,ha a nifty teszt negatív,akkor biztos minden rendben lesz!
2017. máj. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meg fogadd meg a tanácsát, és hidd el, hogy nem lesz semmi gond. Ha lenne, akkor szólt volna, hidd el.
2017. máj. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3#-al értek egyet. Nagyon nagy feleosseg van a kezeben es ha kiderulne, h vmi olyat el se mond amit kéne , az óriási következményeket vonna maga után. Butasag volt utana olvasni a neten. Akkor mar inkabb kérj másodvéleményt ( orvostol ne itt) :) relax!
2017. máj. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Pènteken megyek az orvosomhoz. Csak azt nem tudom hogy mivel a Niftyt (amnioval egyenèrtèkű eredmènyt ad) megcsinàltattuk ès negatív, milyen màs vizsgàlat lehet? Azóta teljesen kivagyok....
2017. máj. 28. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!