Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12. Hétben levö kismamák hogy...

12. Hétben levö kismamák hogy érzitek magatokat?

Figyelt kérdés
Latszik mar , hogy nő a pocitok? Elmult a hanyinger? Mikor mentek pontosan ultrahangra? Szokott fajni a hasatok és derekatok?
2017. máj. 24. 17:10
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia. 12 hèt 4 napos vagyok. Többször kell ennem keveset, mert különben rosszul vagyok. Amúgy minden okè egyenlőre. Nekem már látszik, mert azelött nem ettem normálisan, most pedig kell ennem ès persze fel is vagyok fújodva. Már 3 kilot híztam kb.
2017. máj. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
12+6 hetes vagyok ikrekkel. Nem első terhesség. Ruhafüggő, hogy látszik-e. De aki nem tudja, nem mondja meg, az 1000% 😊 Hányni 1* hánytam mindössze, igaz, a kisfiammal meg egyszer se. Én folyton éhes vagyok, nagyon vissza kell magam fogni, hogy ne egyem meg a konyhaszekrényt is. Nem eszem annyit, amennyit tudnék, kívánnék. Egy kilót híztak eddig, de nem kezdtem soványan (73 kilóval) szóval oda kell figyelnem. Genetikai UH-n már voltam, négy hét múlva kell mennem megint dokihoz. Szerencsére nem fáj semmim. 😊 Korábban volt némi húzódás, szurka, de pár hete nyugi van. (kopp-kopp) Sok magnéziumot szedek, biztos az is segít.
2017. máj. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!