Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetes kismamák, hogy...

30 hetes kismamák, hogy érzitek magatokat?

Figyelt kérdés
2016. jan. 30. 10:56
 1/8 anonim ***** válasza:

29+2 is jó? :-)

Egy hete bőgős hangulatban folyton. Sokat kell pisilni, néha kis reflux. Alváskor egy ideje fáj a csípőm.

Te?

2016. jan. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Fájdogál deréktól lefelé minden porcikám,sokszor nagyon begyorsul a szivem.Légszomjam is többször van,zsibbad a bordáim alatti rész.Egyébként minden oké 😀 És te?
2016. jan. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
31+2 vagyok. A mellem alatt a bordám szét akar feszülni, a baba már nem olyan aktiv mint előtte inkább csak nyújtózkodik. A gyomorégés még néha kínoz. Mosdóba egyre többet kell járnom. Nagyjából ennyi. :)
2016. jan. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én 33 hetes vagyok, a reflux kínoz, azon kívűl semmi bajom.
2016. jan. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

34. hétben vagyok. 2 napig fájt a méhem kicsit meg a combtövemnél is a lábam. Aztán, lekerült rólunk egy nagy lelki, szervezési teher (lakáseladás és vétel), és most megint jól vagyok. Talán a stressz, talán elmúlt egy növekedési szakasz.:)


egyébként jól vagyok, de azért már kezdem kicsit unni a terhességet, jóból is megárt a sok:))


kérdező, te hogy vagy? voltál már a 30. heti uh-n?

2016. jan. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én 29+4 hetes vagyok.

Hát én eléggé rosszul bírom, a 2. Terhességem, az első könnyebb volt, igaz akkor nem kellett egy 2 éves után rohangálnom, nagyon vizesedek, a derekam is fáj, és folyton álmos vagyok ezenkívűl még ég gyomrom is,uh.-n csütörtökön voltam, a babával minden rendben, 1 héttel kisebb mint lennie kéne, de az nem baj, még nem fordult be keresztbe fekszik, még van ideje az 1. Is faros volt ilyenkor még. Amúgy kislányom lesz és az első is az :)

2016. jan. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Gratulálok :)

Engem is a reflux, gyomorégés kínoz, elkezdett picit fàjni a hátam, kezd teher lenni a pocak.

Ha lehajolok pl., azt nagyon nem szereti a fiam, olyankor nyugalomra int :) fekve egyébként jól elvagyok, de sokat jövök-megyek egy nap, az ülés viszont nem jó.

Majd csak a 31. hét végén megyek uh-ra.

Éjjelente néha álmatlanság gyötör, szeretnék újra a hasamon aludni.

Én is azt mondom, jóból is megárt a sok :)

Kitartás lányok! Nincs sok hátra...

2016. jan. 30. 21:58
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem hiányozni fog, ha nem mocorog odabent. Azt szeretem mikor kidugja valamijét, hogy megsimogassam. Hogy lehet valaki ennyire cuki, mikor még meg sem született? :) Kislányom lesz!
2016. jan. 31. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!