Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy érzitek magatokat a 25....

Hogy érzitek magatokat a 25. hét környékén?

Figyelt kérdés

Hogy érzitek magatokat a 25.hét környékén ? Érzi más is ugy hogy nagyon lassan telik az idő? Itthon vagyok veszélyeztetett terheskent. Igazából 6 személyre főzök , mosok , takaritok...kert, állatok stb... valahogy mégis olyan türelmetlen vagyok. Lassan telik az idő...Éjjelente rosszul alszom. Ti? Mi segít esetleg? Vitaminokat szedtek még ? Nekem mondta a doki hogy lassan álljak le vele .. még kb 1 havi elevit van. Omega 3, Magnézium , kalcium , ezeket szedem extra még.

Köszönöm!



2017. máj. 17. 09:35
 1/7 anonim ***** válasza:
25. hetben vagyok, szinten itthon :) Gravidat es Magnerotot szedek, nekem alapvetoen gyorsan es kellemesen telik az ido. Masodik gyerkoc lesz ezert nem kell szethajtanom magam, vegre kielvezem, hogy van eleg idom a fozesre, lakasra, nagyobbik fiamra (6 eves). A munkam mellett elegge hajszolt voltam, napi 10 ora (vezeto beosztasban vagyok konyvelesi csoportvezeto) nagyon stresszes munka. Most elem a haziasszonyok eletet amihez ezidaig meg sosem volt szerencsem ilyen nyugis formaban :)
2017. máj. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Szia! Én ma töltöm a 26. hetet. Nekem.is nagyon lassan telik az idő. Türelmetlen vagyok már pedig még van idő bőven. Én gravidát és magneb6 ot szedek. Miért mondta a doki hogy hagyd abba a vitamint?
2017. máj. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem is tudom miert mondhatta ! Erős testalkatú vagyok es lehet azert hogy ne hizzak tobbet . Elevitet szedek es még volt belőle akkor egy éppen megkezdett harom havi . Még most is van 36 szem . Szedem végig mert az előző gyerkocnel is szedtem . Igaz 4 kg volt de ezt nem foghatom az elevitre. Amúgy császárral fogok szülni mert az előző is az volt es kozben volt egy gerinc műtétem !
2017. máj. 17. 10:23
 4/7 anonim ***** válasza:
Sziasztok! 28 hetes terhes vagyok,eddig teljesen fitt voltam de mostmár mintha nem bírnám ugy a mindennapokat....2nagy lányom van már,az apukám egy hete halt meg,lelkileg jelenleg padlón vagyok,lehet kihat a testi állapotomra is :/ hirtelen megnőtt a pocim is,akadályoz bizonyos dolgokban :) nem szedtem terhes vitamint,külön-külön vettem magnéziumot,folsavat,vasat és kalciumot,rengeteg gyümölcsöt eszem.Ki mikorra várja pontosan a babát?Fiu vagy lány?Neve esetleg meg van már?
2017. máj. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szia! Én augusztus 23 ra vagyok kiírva és kislány lesz. Még nevet nem sikerült választani.
2017. máj. 18. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nekunk is kislány lesz ! Julia . ❤🌺 .

Ki hogy áll a vásárlással ? Nalunk nagyjából megvan minden .igaz nem vettem mindenből újat .Babakocsi uj , Ágy a fiame volt . Bölcső is van . Mindenbe veszek még uj matracot es ágynemű is kell uj. Kaptam sok kisruhat, csak azt fogadtam el ami tetszik. Vettem is mar ruhákat. Az eleg lesz egy darabig. Amazonrol rendelek elektromos mellszivot mert en tobbet a kézivel nem kinlodok. Nagyon sok tejem van mindig ...

2017. máj. 18. 13:06
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia! 24 hetes kismama vagyok, ma voltam cukorterhelésen. Heti kettő femibiont szedek, az üres napokon kellene szednem a vasat és a d-vitamint, de rendre elfelejtem sajnos. Én a 36. hétig napi 4 tasak magnézium citrátot fogok inni. Második kisbabám, második kisfiú. :)

Az első gyermekem egy hónap múlva lesz 3, az apukája 2 hét múlva 40. Rohannak a napok, a hetek. Sok a dolog. Itthon vagyok a bátyóval. Élvezem nagyon. Most pl garázst takarítottunk, mert már nem lehetett elférni benne a sok lomtól. Mindig van mit csinálnom, kis veteményesemet gondozom, háztartás, gyereknevelés és elrepül a nap.

Azért a terheléses vizsgálat most kiütött, de remélem nem lesz olyan rossz az eredmény.

5kg-ot híztam eddig, javarészt fenékre és combra. Bár vékony testalkatú vagyok, figyelnem kellene rá, hogy csak összesen 9kg-ot hízzak. Eléggé édesszájú vagyok, így nehéz betartani. ráadásul most jön csak a nyár, első terhességemkor is vizesedtem, biztos most sem fogom megúszni.

Kitartást mindenkinek! :)

2017. máj. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!