Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Masnak is ilyen lassu a...

Masnak is ilyen lassu a babaja? Nekem ket napja szinte alig mozog. Inkabb csak kinyomkodja magat. De nincs az az aktiv mozgas amit megszoktam.35 hetes vagyok, eslo babas, szoval nem sok a tapasztalatom.

Figyelt kérdés
2009. jan. 15. 12:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Bár még csak a 20. hétben vagyok, de 2 napja nekem is alig mocorog. Előtte való nap meg, mint akit felhúztak. Egész nap intenzíven éreztem. Én a front rovására írom. Bár ma reggel is bejelentkezett a drágám, de azóta megint semmi. Már várom, mikor lesz jobb idő. Tetszett, amikor szinte megállás nélkül dirigált (ha számára kényelmetlen pózban ülök vagy fekszem).

20 hetes kismami

2009. jan. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem inkább csak tegnapelőtt, meg ma is kicsit. De tegnap este majd kiugrott!:)

Ha érzed azért a mozgását valószínűleg nincsen baj! Talán csak úgy fekszik, hogy kevésbé érzed!

2009. jan. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Tegnap este nekem is nagyon rugdosott!:)) meg is lepődtem mert még sose volt ilyen, azóta nem jelentkezett be.

Üdv: 20 hetes kismami

2009. jan. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia, én is 35 hetes vagyok, nálam hasonló. Pl ma először tapasztaltam ráadásul arra ébredtem, hogy a bordám alatt nyújtózkodik. Nincs már napok óta az a balhé amit szokott rendezni mikor mondjuk a jobb oldalamra fekszem. Sokkal inkább jellemezném nyújtózkodásnak fészkelődésnek amit érzek. Lehet hogy ez már a tényleges hely hiány jele.


Könnyű szülést! :)

2009. jan. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan befordult már és kevés a helye is. Én 32 hetes vagyok, de az enyém is inkább csak a fenekét, hátát dugdossa ki nekem. :)
2009. jan. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! én is 35 hetes vagyok, már 1 hete csak púposodik, sokkal ritkábban rúg. Tegnap voltam dokinál, ő mondta, h ez már a helyhiány. nem kell aggódni, már nincs helye, hogy igazából beléd rúgjon.
2009. jan. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Hu,de jó,hogy nem csak én leszek idegbeteg ez miatt..

Már tegnap este is furcsa volt,lustizott,de mivel éreztem,gondoltam majd ma jobb napja lesz..Hát nem.Már sírtam is reggel,hogy mi lehet a baja.Nagyon gyengén éreztem,már hasra is feküdtem,de most az sem izgatta.Aztán,mivel okos kisfiú,mégiscsak megvígasztalt!:)Persze sokkal,de sokkal csigább..A "régi" mozgását már rég "lecserélte",biztos a helyhiány miatt..

Üdv,33 hetes kismama

2009. jan. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

De jó akkor én is megnyugszom egy kicsit hogy nemcsak én vagyok így vele, most már számolnom kell a napi 10 mozgást és nekem sem úgy mocorog mint azelőtt. Sokszor mint nektek is, csak kinyomja itt-ott a kis lábát, fenekét vagy a hátát de nem úgy mint régen.

Üdv 34 hetes kismami

2009. jan. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

koszonom a valaszokat.

mindenkinek boldog babavarast, es konnyu szulest kivanok

2009. jan. 15. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!