Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire befolyásolja az uh...

Mennyire befolyásolja az uh vizsgálatot az ha üres a hólyag?

Figyelt kérdés

Épp elötte szaladtam ki a mosdóba,doki le is szúrt mert nem kellett volna...

Így uh-on nem sok mindent látott :( létezik hogy attól?


2017. máj. 25. 13:02
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:

Egy hét múlva rendelt vissza....

Székesfehérváron volt sztk-s rendelésen...még abban reménykedem,hogy az uh gép sem a legjobb 😕

2017. máj. 25. 13:04
 2/24 anonim ***** válasza:
50%
nagyon, ures holyagnal nem latszanak a kismedencei szervek pl prosztata vagy a belso noi ivarszervek
2017. máj. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Nagyon, legalábbis az első trimeszterben. Én 9 hetesen voltam UH előtt pisilni, hasin semmi sem látszott majd hüvelyivel 24 mm embrió, pedig 6 hetesen ugyanaz az orvos ugyanazzal a géppel hasival látott embriót pulzálással, de emlékszem is, hogy akkor kellett is pisilni.
2017. máj. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Hüvelyihez üres hólyag, hasihoz teli kell.

Nekem még a 12. heti uh se sikerült rendesen hasival, mert nagyon lent volt a baba és nem volt teli a hólyag, hogy "kiemelje". Pedig a gép modern, a szonográfus pedig nemzetközileg elismert.

2017. máj. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Nagyon jó ezt hallani,én is 9 hetes lennék menzi szerint és a kedves doktor úr,alig látott valamit...

El vagyok keseredve,elötte nem voltam vizsgálaton...úgy gondoltam ha nincs görcs,vérzés ráérek....de most nem.tudom hova tenni a dolgot :(

2017. máj. 25. 13:18
 6/24 A kérdező kommentje:
29-ére van Siófokra más dokihoz időpntom....elmenjek vagy megvárjam a következő szerdát?
2017. máj. 25. 13:20
 7/24 anonim ***** válasza:

Ahogy korabban is irtak, hasinal fontos az elso trimeszterben, hogy tele legyen a holyag. Huvelyihez epp, hogy ures jo.

Nekem csinaltak hasit mar 9 hetes terhessegnel is, tokeletesen latszodott, annyi, hogy az idopont elott egy oraval kb fel liter vizet megittam es tartogattam a pisilest, mert direkt igy kertek. De meg a 12 hetes hasi uh-ra is igy kellett mennem.

Amikor huvelyit csinaltak, akkor viszont pont hogy elkuldtek pisilni kozvetlenul a vizsgalat elott.

Szerintem probald megnezetni meg egyszer, siman lehet, hogy emiatt nem latszodott.

2017. máj. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk én még csak olyan helyen voltam, ahol nem leszúrtak, hogy nem látszik és elzavartak, hanem mondták, hogy amott vetkőzhetek le, sajnos hüvelyivel kell megnézni, mert hasival most nem látszik.
2017. máj. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Sajnos nekem ilyent nem ajánlottak fel :( pedig tudom hogy végeznek hüvelyi uh is.

Rám hozták a frászt rendesen.

Kézzel is vizsgált ott lúdtojásnyinak állapította meg a nagyságát a méhemnek.

2017. máj. 25. 13:47
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Engem megkértek, hogy igyak hasonló helyzetben és fél óra múlva újra megnéztek. Így minden látszott.

Elég lelketlen a doki, hogy így elküldött.

2017. máj. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!