Lehet még szívhang?

Figyelt kérdés

Mensi szerint 7+1 hetesen voltam UH-n. Mivel előtte 5 perccel voltam pisilni az orvos csak egy 17 mm-es petezsákot látott üres hólyag mellett. Szívműködés nem látható. Dg: missed ab susp.

Vajon mire számíthatok kedden? Járt már így valaki? Elképzelhető, hogy nincs semmi baj csak az UH gép elavult?



#ultrahang #7 hetes #üres hólyag
2013. febr. 9. 11:24
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
2 ismerősöm erre jó pl.: egyiknél 8+1-en látott a doki pulzálást, a másiknál 7+6-on nem. Lehet hogy elavult a gép, bár én erre nem gondolnék. Írj mindenképpen, ha voltál. Azért sok drukk!
2013. febr. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
Szia!Én mindenképpen felkeresnék még egy dokit, vagy akár magán UHt, egy másik szakvéleményt biztosan kérnék!Ha később fogant, akkor még van esély!
2013. febr. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
Még biztos adnék 1 hetet, szerintem simán van még remény. Az se mindegy, hogy hasi, vagy hüvelyi ultrahangot csináltak. Hasi ultrahangon nekem semmit se látott a doki 8 hetesen, pedig 2 héttel korábban egy másik orvos hasi ultrahangon látta a terhességet. Ekkor csinált hüvelyi ultrahangot, rögtön megtalálta a babót és szívhang is volt. Amúgy ez is elég régi gép volt. De tényleg, hasin semmit nem látott, ha először mentem volna, lehet azt mondja nem vagyok terhes, csak az előző lelet miatt csinált hüvelyit.
2013. febr. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
szerintem mindenképp van még esély,ez attol is függ milyenek a ciklusaid,a menstruácio szerint lennél most 7+1hetes?mert pl nekem hosszuak a ciklusaim és majdnem 2héttel fogant később a babám mint egy norál 18naos ciklus esetén szoal lehet még ennyi idős sem vagy.mondjuk nekem is hasi UH-t csinált a dokim a legelejétől,5+4hetesen(nem mensi szerint hanem uh méretek szerint) látott üres petezsákot majd 7+6hetesen(szintén nem mensi szerint) láttuk az embriot szivhanggal,ugyhogy sok szerencsét kivánok neked és minden rendben lesz,amugy én is tuti elmennék egy magán rendelőbe egy más orvoshoz
2013. febr. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:

Mindenképp várj még, mert lehet, hogy csak később fogant. Nekem 6+5 naposan volt üres petezsák, a doki azt mondta, vsz. később fogant. 2,5 hét múlva már majdnem 2 cm-s, ficánokló babát láttunk!

14+3 kismama

2013. febr. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 frászkarikaborsó ***** válasza:
37%
Hát szerintem 17 mm-es petezsákban már kellene látszania valaminek, de persze láttunk már karón varjút úgyhogy én is azt mondom hogy mindenképp menj el egy másik orvoshoz is. Viszont szerintem nincs sok esély rá hogy élő embriód van, úgyhogy ne éld bele magad.. :(
2013. febr. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Reménykedem is, de bele se élem magam. Hasi UH volt, itt nincs is hüvelyi (Szfvár). Tavaly ugyanez volt, csak akkor vérzéssel és szépen felszívódott. Sajna nem tudok nem gondolni rá. várok és várok. Keddig szerintem felesleges magánba menni.

2013. febr. 9. 13:57
 8/35 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet még baba, ha hasi Uh- volt !! Irj kérlek mindenképpen, hogy mi lett az eredmény. Drukkolok !!
2013. febr. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
3-as vagyok! Székesfehérváron lakok. Nekem pedig megcsinálták a hüvelyi ultrahangot, a Nővédelmi központban Schwarzinger doktor csinálta még, igaz 2010-ben, de nem hiszem, hogy most ne tudnák megcsinálni.
2013. febr. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
:-(
2013. febr. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!