Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Őszre várható babák anyukái...

Őszre várható babák anyukái hogy vagytok? Látszik már a pocak? Mennyit híztatok? Rosszullétek vannak még? Érzitek már a babát?

Figyelt kérdés

Én 18 hetes kismama vagyok, október végére várjuk a babát, eddig 4 kilót híztam, amit soknak találok, de igaz, nem is látszik rajtam, csak a hasam és a mellem nagyobb, gondolom a magasságom segít abban, hogy ne tűnjön fel annyira a hízás. Már látszik a pocakom, de nem tudom eldönteni, hogy a baba vagy a hízás az oka. Sajnos reggel még mindig hányok, napközben is émelygek rendesen és csak az segít, ha eszek. A baba mozgását még nem érzem, vagyis nem tudom eldönteni, hogy az már az, amit érzek vagy sem. Ti hogy vagytok ezekkel a dolgokkal?

[link]


2017. máj. 25. 14:58
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
71%

Mi szeptember 11-re várjuk az első babánkat, aki kislány lesz. :) Jelenleg 24+3 hetes vagyok, rajtam már nagyon látszik. Mindenki azt hiszi, hogy a nyár közepén szülök valamikor. A babánk egy kis örökmozgó, szinte egész nap ficánkol, hullámzik is rendesen a hasam. Egyébként nekem 18+3 hetesen mozdult meg először, szóval nem vagy elkésve, ha még nem érzed mozogni a picúrt. A rosszulléteim a 13. hét körül szerencsére elmúltak, azóta remekül vagyok, annyi energiám van, mint még sosem. Nagyon élvezem ezt az állapotot. Kedden voltam védőnőnél, eddig 6,8 kg-ot híztam, azt mondta, teljesen normális. Hiszek neki! :)

Néhány hete elkezdtem kismama jógára járni, nagyon jó időtöltés. Munka után kifejezetten kikapcsol. Ja igen, még dolgozom...és szeretnék is, ameddig bírok. Irodai ülő munkám van, így annyira nem megterhelő. A nagyobb dolgokat már megvettük a babának (pl.: babakocsi, a bútort megrendeltük, kád + állvány, ruhák, matrac, pólya...stb.)

2017. máj. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%

Helló, szept.21-re vagyok kiírva. Eddig 3,5 kg-ot híztam. Kislány lesz, rám is mindig azt hiszik, hogy legalább 30 hetes vagyok pedig csak 23. Én nagyon jól vagyok, ma is 9-15-ig csavarogtam. Nem igazán gyötör még meg a meleg. (ha ez már a meleg)

Most kezdtem magam kipárnázni éjjel, mert néha már kicsit kellemetlen volt az oldalt fekvés.

Hányás elmúlt szerencsére egy jó ideje, néha van hányingerem de főleg ha a nagy csavargásban elfelejtek inni vagy keveset eszem. Nagy tanulság, hogy műzliszelet és víz legyen mindig nálatok is :D

Baba későn mozgós, nekem 19h3n volt az első biztos, bár akkor már sejtettem pár napja, hogy ő lesz az, de akkor kaptam egy erős rúgást ami megerősített.

Nagyon kis mulatságos azóta amit csinál. Néha egész feljön a köldökömhöz és kidugja valamijét. Kicsit bepuklisidik, de ha megsimizem leiszkol :D Az apukája hangját nagyon szereti, ha hazajön mindig mocorog párat neki.

Szoktam neki mesét olvasni este vagy énekelni. Ártani biztos nem árt. (ha más nem a férjem marhajól elalszik rá :D:D)

Amúgy nekem nemsokára jön a cukiterhelés, azért attól kicsit tartok. Remélem nem hányom ki.


Hja a hasad a baba :D így nem híznál. Én jóval dagibb vagyok nálad de nekem sem a fenekem vagy a karom nőtt hanem alul a hasam. Cuki kis hasad van, kb nekem is ekkora lehetett 18 hetesen.

2017. máj. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk október elején születik a babánk, most 20+5.

A hasam már elég nagy, és a cick is nőttek, de még nem híztam semmit, inkább lement pár kiló. Gondolom, a sok hányás miatt. Már elmúlt, de kb a 15. hétig elég durva volt. Sokszor nem értem haza, vagy nem tudtam elvonulni, és az utcán jött rám. Nem tudom, ti mennyit bírtok enni, nekem alig megy le a kaja, normálisan napi egyszer, és nem merem erőltetni, mert akkor is hányás a vége.

De ezt leszámítva minden rendben. Még nem tudjuk, fiú vagy lány a manó, pontosan a kis popóját mutogatta a vizsgálaton.

Nekem ezen a héten érződött először a mozgása, már az apukája is érezte. Elöl van a lepény, ezért elég későn került rá sor.

2017. máj. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
Mi október 11-re várjuk a babánkat aki elvileg kisfiú!! :) mar régóta érzem mozogni,nagyon aktív! 😊 Poci is mar szépen látszik! Kb 5 kilót hiztam eddig .
2017. máj. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok! mi 25hét 2naposak vagyunk. :) kislány lesz. :) Mirella lesz a neve.

Én elég korán mentem táppénzre, mert kicsit véreztem plusz egészségügyben dolgozom.. Sok a fertőzés veszély. Szerencsére minden rendben van a picivel.

Az elején nagyon sokat hánytam, 3kg-ot fogytam akkor. Amióta érzem mozogni azóta nem hányok, csak légszomj van és hamar elfáradok. Most 6kg pluszba vagyok.

14.héten kezdtem kismamajógára járni, és nagyon szeretem. :)

Férjem minden este mesél neki mesét, és zenét halgatunk plusz meditációs zenét is. A für elist nagyon szereti. Sokat mozgolódik, csuklik meg kinyomja magát. :)

Már mindent megvettünk már a picinek, bútorját most a napokba hozza az asztalos. Már csak nekem kell venni pár dolgot a kórházba.

Jól esik ha sokat sétálok.. :)

A család szerint a hátsófelembe is nő gyerek plusz a férjem hasába is mert kispapásodik. :D nincs olyan vasárnapi ebéd ahol ne lenne ez elsütve.. :)


[link]

2017. máj. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
Ui: szeptember 6.ra vagyok kiírva. :)
2017. máj. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%

:) de jó neked, hogy járhatsz kismamajógára, én gyógyszerész vagyok, én sem dolgozhatok a vegyszerek miatt már 6. hét óta.

Veszélyeztetett lettem és nekem a dokim nem ad igazolást semmi sportra, mert 35 vagyok és szerinte nekem most pihenni kell... Azt mondta SÉÉTAA. Utána kiderült, 19. héten, hogy kicsit mélyen tapadt a lepény így lehet jobb is, hogy nem mentem el az elején jógára de azért sajnálom, mert kipróbáltam volna.


Hja, mi A hattyúk tavát hallgatjuk :D azt szereti nagyon, tegyetek egy próbát vele


2# voltam

2017. máj. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
72%

Október 16-ra vagyok kiírva, fiú lesz. A pocakom látszik már. Egyszer mintha már éreztem volna, de nem 100%. Most 19+3 hetes vagyok. Eddig 1,5 kilót híztam.

Hányinger, hányás nálam nem volt. Csak néhány erősebb illatra vagyok érzékeny. Mindenkinek boldog babavárást! 😊

2017. máj. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
Ui:5-ös,nagyon szép pocakod van 😊
2017. máj. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:

8-as vagyok

Péntek óta esténként érzem a mocorgását. :)

2017. máj. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!