Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Őszre várható babák anyukái...

Őszre várható babák anyukái hogy vagytok? Látszik már a pocak? Mennyit híztatok? Rosszullétek vannak még? Érzitek már a babát?

Figyelt kérdés

Én 18 hetes kismama vagyok, október végére várjuk a babát, eddig 4 kilót híztam, amit soknak találok, de igaz, nem is látszik rajtam, csak a hasam és a mellem nagyobb, gondolom a magasságom segít abban, hogy ne tűnjön fel annyira a hízás. Már látszik a pocakom, de nem tudom eldönteni, hogy a baba vagy a hízás az oka. Sajnos reggel még mindig hányok, napközben is émelygek rendesen és csak az segít, ha eszek. A baba mozgását még nem érzem, vagyis nem tudom eldönteni, hogy az már az, amit érzek vagy sem. Ti hogy vagytok ezekkel a dolgokkal?

[link]


2017. máj. 25. 14:58
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszönöm szépen a sok választ, tapasztalatokat.

Én Budapesten, a Jahn Ferenc kórházban fogok szülni.

Nekünk gyerekszobánk még nincs, épp most van folyamatban házvásárlás, amit utána át kell még alakítani, hogy minden úgy legyen, ahogy szeretnénk. Nagyon reméljük, hogy októberre minden rendben lesz, mire a pici lányunk megérkezik hozzánk.

Már 19 hetet betöltöttem, de még mindig nem érzem. Most voltam genetikai ultrahangon, ahol elmondták, hogy mellső falon helyezkedik el a méhlepény, ezért kicsit "késik" a dolog, de remélem nemsokára már átélhetem :)

Babakocsi témában örülnék egy-két tanácsnak, mert ez szerintem elég nehéz választás. Ne legyen nehéz, mert valószínűleg néha BKV-zni is fogunk, de ha kirándulni megyünk majd, akkor ne akadjon el mindenem, nézzen jól ki, mert azért a külső is számít és mindez 100-120 ezer forintért. Úgy érzem túl sok az elvárás és kevés a pénz.

2017. jún. 1. 08:52
 22/33 anonim válasza:
En hasznaltan vettem egy adok veszek oldalon.alug hasznaltak mert sokat autoznak a kerekei nem kopottak semmi hibája nincs. Es 30ezer volt. Nagyon szep.ha nem ragaszkodsz az ujhoz erdemes körülnézni. Persze nem mindenki szereti az ilyet de erdemes korbenezni. En is gyakran emelygek meg most a 19 héten is.nekem is mellső falon tapadt meg es én se erzem még. Szep estet
2017. jún. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
Én se gondoltam volna, hogy a babakocsi lesz a legnehezebb feladat. 😂
2017. jún. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim válasza:
11es vagyok Babó elkezdett mozogni rugdosni. 😁 vegre
2017. jún. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:

Jaj de jó. Ugye milyen fantasztikus érzés?

Párom ma érezte először,eddig csak nekem mutatta meg magát. 😍❤️

2017. jún. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:
De jó :) :) :) Nálam még semmi, várom én is a pillanatot :)
2017. jún. 6. 09:53
 27/33 anonim ***** válasza:

Dejó :D akkor lassan eljön az az idő is, h nem fog hagyni aludni.. :D


Nekem 2napja elkezdett vizesedni a lábam meg a kézfejem. :/

#5

2017. jún. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim válasza:
Nalam is mar érzi a párom.most ilyen pocak lesesbe vagyunk mindig. Nekem meg szekrekedesem lett.nagyon kellemetlen,foleg m a nagyerolkodes miatt volt egy kis hamar elmúló vérzés. nagyon rossz ha vizesedsz óvatosnak kell lenni m hamar befektetik az embert a kórházba ilyenért.pihentesd a lábadat.polcold fel es pihenj.
2017. jún. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
#4es vagyok! Azóta voltunk 21 hetesen genetikai 4D-s Uh-n ahol egyértelműen megmutatta magát hogy kisfiú!! :) mi eddig csak a kiságyat vettük meg,meg egy két kis rucit ! :)
2017. jún. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:

Szuper, hogy tudjátok már biztosra, hogy kisfiú :)

Én ma végre már érzem és látom is mozogni, hullámzik a hasam :) Kereken 20 hetesen, elsírtam magam örömömben, annyira vártam már ezt :)

2017. jún. 7. 11:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!