Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vajon lehet így repülni?

Vajon lehet így repülni?

Figyelt kérdés

7-8 hetes vagyok ma. Külföldön élek, eléggé messze Magyarországtól. Terveztük a babát, és csam akkor akartuk megvenni a repülőjegyet, ha nem jön össze Időben. Nem jött össze, és megvettem a jegyet, hogy hazautazzak egy hónapra szeptemberben. Rá egy hétre pozitív lett a teszt.

Sajnos a 6. Hét óta hol barnázok, hol vérzek egy kicsit minden nap, már a kórházban töltöm a mindennapjaimat. A baba szíve erősen ver, minden rendben van vele.


Mondjuk azt, eláll a vérzés a 20. Hétig, nem lenne kockázatos hazarepülni? 3 átszállás, az egyik járat 9 órás. Ha nem lenne a vérzés, nem aggódnék, mert sok kismama repül, de a vérzés miatt félek. Majd ha oda kerül a sor, megkérdezem a dokit, de addig jár az agyam... Valakinek volt tapasztalata? 24-25 hetesen utaznék vissza.


2017. máj. 25. 15:27
 1/8 anonim ***** válasza:
De kockázatos lenne. És utána hogy mész haza, mert sok társaság a 28. hét után már nem enged repülni.
2017. máj. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem elöször kérdezd meg (mostanában) az orvosodat, mert most még vissza lehet mondani a jegyet, kis veszteséggel.
2017. máj. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

1. Ha már most ennyire problémás a terhesség, akkor ez késöbb nagy valószínüséggel csak rosszabb lesz.


2. Még problémamentes esetben sem utaznék ilyen messze, mert nem tudod elérni az orvosodat (és a magyar orvosokban nem lehet megbízni).


3. Igen sok légitársaság nem is enged félidö utáni terheseket gépre, mert túl nagy a kockázat.


4. A helyedben lemondanék az útról és megpróbálnám a jegyet visszaváltani.

2017. máj. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
Magyar orvosokban nem lehet megbizni??? Normalis vagy harmas? Angliaban 12. hetig le sem fosnak akkor sem ha verzel!! Magyarorszagon meg azonnal uh, vizsgalat, megfigyeles, gyogyszer ha kell, ok ugyanis meg egy pici magzatot is EMBERSZAMBA vesznek. Ausztria detto, bemesz verzessel es elkuldenek a p.csaba hogy ne rinyalj....
2017. máj. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
30%

Magyarorszagon a ppopcskad kinyaljak ....ha fizetsz.

Verzest nem lehet meggyogyitani vagy elvetelsz vagy megmarad.

De magyarorszagon szaladgalj dokihoz es fizess.

Kulfoldon legalabb oszintek

2017. máj. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Itt ahol élek, sem ingyenes a kórházi ellátás, TB mellett kb minden vizsgálat 1000 forintba kerül, gyógyszerekkel együtt.


Szerencsére nem tojtak le mikor 6 hetesen vérzéssel mentem, 3 hét alatt 4x mentem már vissza, és mindig megnézték a babát, hogy jól van e. Úgyhogy ebben szerencsésnek érzem magam, hogy foglalkoznak velem, és mindig el is mondják, hogy menjek, ha megint vérzek.

2017. máj. 25. 17:37
 7/8 anonim ***** válasza:
60%
Nem merném bevállalni. Két vetéléssel ezelőtt lazább voltam...
2017. máj. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Hátha érdekel majd valakit később hogy mi lett, lemondtam az utat, a pénz egyharmadát kapjuk csak vissza, de ennyi baj legyen. :-)
2017. júl. 15. 06:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!