Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ciklus 36. Napján ( életem...

Ciklus 36. Napján ( életem eddigi leghosszabb) van egy kb 2hete tartó 37 fok körüli reggeli (és esti) hőm, többi lent. Szerintetek?

Figyelt kérdés

menstruációnál járó tünetek pl mellfeszülés és pattanások teljes ermaradása. Ma már görcsöl, szurkál a hasam, és tegnap is meg ma is barnás folyás(ocska) Igen kevés. Ami máskor egyébként nem szokott lenni. Tesztet csiltam, gabrielt, de a T vonalnál mintha lenne is valami meg nem is...

Szerintetek van okom aggódni? Gondoltam egy ügyelet felkeresésére....



2017. máj. 25. 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Kellett volna tesztelni ennyi idő után, mert a hőd alapján lehet terhesség, a barnázás viszont vetélést/fenyegető vetélést jelent, lehet, hogy már rég progit kellett volna kapnod.
2017. máj. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Teszteltem 3napja, full negatívat. Most meg szerintem csak száradási csík vam rajta. Reggel azért benézek a dokihoz...
2017. máj. 25. 22:06
 3/4 anonim ***** válasza:
mutasd a tesztet!
2017. máj. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Voltam dokinál,mértek hcg-t, kaptam progit meg magnéziumot... hétfőn meglátjuk.
2017. máj. 26. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!