Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek voltak mensi kimaradasa...

Nektek voltak mensi kimaradasa elott tunetek? Ha igen mik voltak azok?

Figyelt kérdés

Babat tervezunk tobb mint 1 eve tavaly ossze is jott de sajnos spontan elveteltem.. 4 nap mulva "nem" kene megjonnie

Mar napokkal ezelott ereztem hogy szurt fent a bal oldalam , reggel mikor ebredezek erzek minden fajta illatott agy mellett volt a testapolo es felkeltem az illatara is bar ez elegge vicces most is gorcsolgetek mint ha meg akarna jonni a mellbimbo erzekeny.. szerintetek van remeny?



2017. máj. 26. 08:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Ugyanazok mintha megjonne. A premens es koraterhes tunetek megegyeznek.

Persze a szagundor, hanyinger nalam is megjelent neha de inkabb psziches alapon.

2017. máj. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem 5 nappal (10.dpo) nem várt előtt gyomorégés érzetem volt, de lent az alhasamban. Egy az egyben mintha a gyomrom égett volna...csak odalent ami lehetetlen. Ekkor csak mondtam a páromnak 7 év után 1 vetéléssel a hátunk mögött, hogy örülnék, ha baba miatt lenne. Másnap 4 nappal nem várt előtt, ebéd után melóhelyen megszédültem, majd délután hazafelé az alhasamban volt mensis görcs, de nem úgy mint mensikor, hogy az egész alhasamban vagy petefészek szurka... hanem csak középtájon lent. Ekkor döntöttem el, hogy teszt! Tudom korai volt, de nagyon halvány pozi lett a teszt és gyorsan szaladtam másik fajtát venni mondván több teszt nem hazudik... azon is ott volt :) Na másnap tehát 3 nappal korábban már egész nap émelyegtem ami meg is maradt úgy a 10. hétig. De tényleg szépen látható amire azt mondhattam igen baba, az a nem várt napján lett :)


A szagérzékenység inkább 8+héttől lett.


Összességében az első tünet a fura hasfájás volt, majd az émelygés. Kimaradt mensi után a gyakori pisilés és az ólmos fáradtság.


Összességében 29. hétig kutya bajom nem volt, nem hánytam nem égett a gyomrom, egy egy puffadást leszámítva mintha nem is lettem volna terhes :) Na 29. héttől meg mindenem fáj xD Nehéz a pocak és leszakad a derekam.



Drukkolok neked, hogy meglegyen a kis csodátok, de azt még hozzátenném, hogy a vetélésem óta eltelt majdnem másfél év mire sikerült, és ez alatt az idő alatt minden ciklusban fejem tettem volna rá, hogy terhes vagyok... minden ciklus más volt mindig volt valami fura és leginkább terhes tünetek :S

Szóval nem egyszerű a tünetekre hagyatkozni :(

Ha csak azokra lehetne nem lennének tesztek.


Hajrá és sose adjátok fel :) Ha kell irány a kivizsgálás, nálunk azért nem jött 7 évig a baba... IR és pajzsmirigy gond. Gyógyszer után 3. hónapban sikerült :)


30hkm

2017. máj. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Olyan jo ezeket olvasni:) remenyt add , en is alig varom megtapasztaljam ezeket amiket ti hatha ossze jonni tavaly aprilisba volt a vetelesem utana minden egyes honapba en is azt mar bebeszeltem magamnak mindent!

De azt mondjak a remeny hal meg utolja!

Gratulalok a babucidhoz vigyazzatok magatokra!!

👪

2017. máj. 26. 09:39
 4/5 anonim ***** válasza:
4 nappal előtte nagyon megduzzadt a mellem, sokkal jobban, mint mensi előzmtt, és marha érzékeny volt :)
2017. máj. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
*előtt
2017. máj. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!