Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen pelenkát vettetek a...

Milyen pelenkát vettetek a baba születésekor?

Figyelt kérdés
Nem akarok drágákkal kezdeni, persze ha csak azt bírja majd a bőre akkor azt veszünk. De melyik a jó fajta egyébként? Libero, babylove, tesco van eddig a listán,amiről azt hallottam hogy jó lehet.
2017. máj. 27. 08:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Babylove szuper.. mindkét gyereknél azt használtuk...
2017. máj. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Libero newborn 2-5 kg-ig. A testalkata vékony így ez vált be. Illetve minőségben is jó.

Rossmann - ban rossmano kártyával vesszük.

Fiamnál Tesco színes márkájút használtam. Az is jó.

2017. máj. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kórházba libero newborn pelenkát vittem, utána babylove-ot használtunk. Tescós nekünk nem vált be.
2017. máj. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A Babylove tökéletes volt. Kaptunk egy csomag Pampers Premium Care és egy csomag Libero pelust is ajándékba,de a Babylove lekörözte őket,mivel nem volt nagy baba,50cm 3200g így 4 csomaggal is elhasználtunk,most fogunk váltani 2es méretre. 5hetes kislány anyukája.
2017. máj. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Pampers zölddel kezdtük, aztán pampers fehér, de már rég csak a babyloveot használjuk, szuper szerintem. csak annyi hogy pl a babylove 4-es méret akkora mint a pampers 3-as, szóval ha a pampershez viszonyítod akkor egyel nagyobbat vegyél.
2017. máj. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Libero newborn 2, 3-5kilóig. A kórházba babylove 1 vittem be,mind a kettő jó volt :)
2017. máj. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
felénk vn penny, tesco és rossmann. meg azt hiszem aldi is. én a pennys pelust 5ös méretben szerettem a fiamnál, tehát most aa lányomnál is kipróbálom. veszek egy rossmanos kicsit. meg erre jár a sleepy pelenka, szerintem tőlük is fogok rendelni egy egy próba csomagot. ha meg nem jönnek be ezek az olcsóbbak akkor veszek zöld pamperst.
2017. máj. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A fiamnál zöld pamperst, bevált valameddig, aztán váltani kellett. Végül liberonál maradtunk.

A kistesónak libero newbornt vettünk, majd kiderül, hogy nála is beválik-e.

2017. máj. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Pampers 2-es 3-6kg-ig Később, ha kell váltunk másra, de egyenlőre még pocaklakó stádiumban van a tulajdonos :D Nekem ismerősök mondták, hogy a new born pelusok sokszor egy hétig sem jók, mert a pelusok végső súlyából le lehet vonni 1-1,5 kg-ot. De nyilván sok mindentől függ :) Még alkati kérdés is, vékonyabb vagy pufibb a baba, hosszú vagy rövid... Mi nagyobb babára számolunk, apuka és tesói mind 4kg felettiek voltak. Meglátjuk :)


Rossmanos és dm-es pelusok is jók, de pl barátnőm két hetente le kellett váltsa őket, mert úgy nőtt a gyerek vagy épp valami történt, hogy 2 hétig jó volt a pelus utána valahogy nem :D Szóval nem érdemes semmiből előre nagy halommal bevásárolni :)


30hkm

2017. máj. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!