Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetesen 4 d ultrahangon...

30 hetesen 4 d ultrahangon már hasonló a baba arca mint születésekor lesz?

Figyelt kérdés
2008. dec. 11. 11:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia,mi a 32. héten voltunk és igen,nagyon is hasonlít.Ezen mi simán láttuk már h pl a száját és a nóziját az apukájától örökli,annyira jól sikerült a kép:)


Üdv:14 hetes anyuka

2008. dec. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ultrahangja válogatja. A mi lányunk arca pl. egyáltalán nem hasonlított. Azt mondják, a 4d olyan mintha egy akvárium üvegén keresztül néznéd a másikat, hol torznak látszik a víztől, hol meg ugyanolyannak mint eredetiben.
2008. dec. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 26 hetesen voltam, s most néztem vissza a 4D-s képeket. Teljesen olyan volt a pindur, mint most.

Üdv: 5 hetes baba anyukája

2008. dec. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan, csak képzeljetek hozzá még egy kis kerekséget, hájikát:-)
2008. dec. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
mi most voltunk 30 hetes 4D-s uh-on és szerintem úgy néz ki a kislányunk mint én... (a doki szerint is) :))))
2009. ápr. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!