Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes a barátnőm tőlem már...

Terhes a barátnőm tőlem már kB 1 hónap és 3 hét telt el és pár napja tudtam meg mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Hát nem tudom hogy most abortusz rá menjek el vele vagy én nem tudom kivagyok akadva mikor elmondta akkor össze estem szóval ez nekem hirtelen jött nagyon. De elvetetni meg ahhhhh Mi legyen?

2017. máj. 28. 14:19
1 2
 11/19 anonim válasza:
26%

Nézd, ez a ti döntésetek kell, hogy legyen, nem a mienk.


Egyetlenegy javaslatom van: gyerek ide - gyerek oda, csak akkor vállald be mellette a férji szerepet, ha ő életed nője. Máskülönben elcseszed az életedet, annál pedig még a gyerektartás fizetése is kisebb szívás!

2017. máj. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
59%

Lett volna annyi eszed,hogy gumit húzz a kis farkacskádra ,akkar nem lenne ez...

De ugye ész az nem sok van!/

2017. máj. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
66%

Egy jó tanács, semmiképp se akard a választásod a barátnődre erőszakolni. Semmi jó nem sülhet ki belőle. Hidd el, nem csak neked jött hirtelen. Hiszen az ő testében van a baba, neki ez nagyobb dolog, légy erre is tekintettel. Bárhogy döntötök, ha meg akarod tartani a lányt, légy mellette és támogasd. Talán amit érzel, az első sokk okozza, de attól még lehet, hogy meg tudtok birkózni a helyzettel.

Csak mindenképp alaposan átgondolt, közös döntés legyen, ami nem okoz fájdalmat.

2017. máj. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
53%

Először is azt tisztáznam vele a helyedben hogy miért nem tisztelt meg azzal hogy ezt előbb közölte ??? Mert azert akkor mostmar 7-8 hetes terhes kb .

A masik hogy mindenképp leülnek vele beszélni minél hamarabb hogy mit akar o pl mert az idő fogy es azert egy abortusz nem annyi hogy bemegy a kórházba ... Azt utana kijön ! Előtte vannak formalitasok amiket végig kell járnia !

Ugyhogy ezt a beszélgetést ne hallgassatok !!!


A masik , amit az egyik válaszoló irt hogy a no nem csak magának szüli a gyereket .... De , sajnos a mai világban de ...

Számtalanszor közösen tervezik , dolgoznak azon hogy jöjjön a Baba ... Majd amikor mar uton van akkor 5-6 hónapos terhes nőt a pasi pikk pakk magára hagyja ugyhogy de a no magának szül ... Persze nem ez lenne a normális ... De lássuk be hogy a pakliban benne lehet !'

2017. máj. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
72%

Az én pasim is így van vele, hogy ha ez a helyzet, akkor neki is van beleszólása, és úgy gondolja, hogy az ő beleszólása alapján abortusz kell, mert ha nem, akkor nem vettem számításba. Ami ugye nem azt jelenti, hogy beleszólása van, hanem hogy ő dönt egyedül. Most ez a helyzet nálunk, azt mondja, nem tarthatom meg, mert ő azt mondja, nem akarja. Viszont ő se mondhatja hogy abortusz ha én azt nem akarom. Úgyse ő fogja felnevelni, úgyhogy ez a "pasinak is van beleszólása" dolog egy hülyeség. Van beleszólása, meghallgatom szívesen, de nem fogok azért elmenni abortuszra mert ő azt akarja, de én nem. A végső döntés az enyém, mivel bennem van, én szülöm meg.

Azt meg nektek kell eldöntenetek, ti mit szeretnétek csinálni. Valószínűleg nem akar abortuszt ha ennyi ideig nem mondta el, úgyhogy gratulálok, apuka!

2017. máj. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
72%
Hát, kedves, először is gratulálok, az a baba ott bizony a kettőtök gyereke! Tapasztalatom szerint a fiúkat-férfiakat kb mindig sokk-ként éri először ez az infó - még 30 felett is!, még házasságban is!, még többedik gyerek esetén is!!! :-) Úgyhogy először szerintem aludj rá egy-kettőt, beszéljétek át a dolgot, de egy biztos: az a pici már most egy kis ember, már most él, és már most a ti genetikátok alapanyagából formálódik a kis teste. Ha szükségetek lesz segítségre babaruhák-babaholmik terén, írj privátot, szívesen küldök ilyeneket ingyen! :-)
2017. máj. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 1Léna ***** válasza:

Kedves Toddiek20!


Remélem már lehiggadtál, mert az indulat nem jó tanácsadó.

Pontosan azt teszed amit kell. Gondolkozol, mérlegelsz. Valamint levonod a következtetéseket, tehát tanulsz.

Ez az élet iskolája.

A pontos körülményeket csak Te és a barátnőd ismeritek. Jó estben, nem egy futó kaland után, találhattok erre a helyzetre egy közös megoldást, amivel a szíved és a lelked mélyén is egyet tudsz érteni. Igen mindketten felelősek vagytok, ez már egy megfogant gyermek.

Ez az áldott állapot, és a helyzet helyes kezelése a kapcsolatotokat erőssebbé teszi. Az életetek egy újabb magasabb osztályban folytatódik.

Képes vagy jól dönteni.

Szeretettel 1Léna

2017. máj. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
10%
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2017. jún. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
mi lett azota veletek és babával?
2021. aug. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!