Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Romlott ételtől milyen baj lehet?

Romlott ételtől milyen baj lehet?

Figyelt kérdés
Ha romlott ételt ettem árt a babának? :/ rántottát sütöttem és kicsit zöld lett mire meg sült, amikor a felét meg ettem akkor vettem észre :/ amikor bele tettem a serpenyőbe nem láttam rajta különöset.
2017. máj. 28. 15:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy baja lesz csak te fogsz hányni vagy menni a hasad.reméljük....
2017. máj. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Neked: hasmenés-hányás...ha ez kijön akkor figyelj nagyon a kellő folyadék bevitelre a kiszáradás miatt.
2017. máj. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Csukott szemmel etted ? Bocs de nem ertem. Kulonosen ha terhes vagyok, figyelek, hogy mit rakok a szamba.

A liszterozis veszelyes , DE az elpusztult suteskor.

A szalmonella es tarsai teged betegit meg, a babansk nem lesz baja.

2017. máj. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha romlott lett volna a tojás, akkor szerintem büdös is lett volna. Vagy rosszul tudom?
2017. máj. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem csukott szemmel ettem csak a tetejére ketchupot nyomtam így amikor az a része el fogyott akkor láttam meg
2017. máj. 28. 16:11
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem raktál bele lilahagymát?
2017. máj. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Lilahagyma beszokott zöldülni :)
2017. máj. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha romlott lett volna, olyan büdös lett volna, hogy nem eszed meg... Főleg terhesen, amikor az ember úgyis érzékeny a szagokra...

A tojás attól zöldül meg, ha túl sok időt tölt tűzhelyen. Szerintem max. túlsütötted. Amikor a főtt tojást túlfőzöd, a sárgájának a fehérje felöli oldala picit bezöldül. De attól még semmi baja.

Ha romlott, akkor iszonyú büdös.

2017. máj. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Figyelj én bontottam már fel tojást, ami zöld volt. De annak olyan förtelmes szaga volt, hogy kötve hiszem hogy megbirtad volna enni. De nem is igazán értem, mikor felvetted látnod kellett volna hogy zold.
2017. máj. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A romlott tojástól szalmonellát lehet kapni, ha esetleg romlott volt a tojás a szalmonella 5 órán belül jelentkezik.Hasmenés, hányás, görcsös gyomorfájdalom.Kívánom, hogy ne legyen semmi bajod!!!:)
2017. máj. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!