Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Romlott lehetett a virsli...

Romlott lehetett a virsli amit reggeliztem, árt a babának? 20hetes terhes vagyok, eléggé meg vagyok ijedve, forduljak orvoshoz? Vagy nem kell túlaggódni?

Figyelt kérdés
2017. márc. 23. 10:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Amikor etted nem tűnt fel, hogy romlott? Vagy miért gondolod, hogy az volt?
2017. márc. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nemigazán,hónapok óta allergia miatt nem érzek ízeket,először vettünk ilyen virslit és azt hittem ez ilyen....nem volt rossz íze csak olyan érdekes.Abból gondolom,hogy megy a hasam reggel óta enyhe hányingerem van....
2017. márc. 23. 10:47
 3/11 A kérdező kommentje:
Na meg a mustár majonéz kicsit el is nyomta az ízét :/
2017. márc. 23. 10:47
 4/11 anonim ***** válasza:
És csak te ettél a virsliből?
2017. márc. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
igen,csak én
2017. márc. 23. 10:52
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy romlott volt, rengeteg "fura" ízű virslit lehet kapni, én nem is bírom megenni őket, csak egy bizonyos fajtát.


Amíg "csak" enyhe hasmenésed és hányingered van, szerintem nincs nagy baj, ha lázad lenne vagy kiszáradás fenyegetne, akkor kell dokihoz fordulni. Próbálj kólát inni (a cukrosat, ne az édesítőset), az lehet, hogy segít.

És csak ropit, natúr kekszet és főtt krumplit vagy rizst egyél üresen, max. üres pirítóst fehér kenyérből. És igyál sokat.


De az is lehet, hogy vírus.

2017. márc. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

Orvoshoz hiaba mesz, mit tud csinalni?

Remenykedj, hogy nem volt liszterozisos ( bar attol nem lesz romlott ize ) , az az egy ami nagyon veszelyes a babara.

De gondolom megfozted, igy a liszterozis elpusztul.


Ha szalmonellas vagy ilyesmi, hanyas hasmenesed lehet, attol semmibaja nem lesz a babanak.


En egyebkent pont a liszterozis miatt ( ami vetelest, halvaszulest, fogyatekossagot okoz MINDEN esetben ) nem ettem felvagottakat, virsliket, szalamikat.

2017. márc. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) nem vagyok egyébként rosszul,csak a hasmenés ijesztett meg.
2017. márc. 23. 10:58
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha elkezdesz hányni erösen(vagy is folyamatosan), vagy nem tudsz rendesen inni már. Vagy a hasmenés 3 napnál tovább tart, vagy ha bármi rendellesnet érzel menjél dokihoz.

De azért mert néha a wc-re kell menned és folyékonyabbat kakálsz, gondolom nem akarsz valami vegyszert még mellé beszedni.

2017. márc. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ja, és azt kihagytam, hogy a romlott kaja csak 12-24 órán belül okoz hasmenést, szóval ha reggelire etted, nem is attól van hasmenésed. :)
2017. márc. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!