Meglepi a neme?

Figyelt kérdés
Van aki úgy döntött, legyen meglepetés? Úgy gondoljuk a párommal, fiú és lány után a harmadiknál már nem szeretnénk tudni. Aki így döntött, sokat agyalt ezen a terhesség alatt? Illetve a tágabb család?

2017. máj. 29. 18:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi így döntöttünk már az elsőnél. Nem akartam tudni, a párom azt mondta, neki mindegy hogy megnézzük-e, ha szeretném, akkor jó, de amúgy ő nem erőlteti. Szóval nem tudtuk meg, csak akkor amikor már megszületett. Nagyon jókat nevettem a hüledező ismerősökön, hogy ugyan miért nem akarjuk tudni. Tényleg lényegtelen volt, sokat nem agyaltam rajta, minden fehér és bézs színű volt a születéséig. Szerintem ez csak részletkérdés :D
2017. máj. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Èn is ezen gondolkodtam pont,hihetetlen meglepi lenne a szülèsnél.
2017. máj. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
En is gondolkodtam rajta, milyen poen lehet, de aztan rajottem, hogy szeretnem ot mihamarabb a neven szolitani, marmint mar terhesseg alatt is, kozelebb erezni magamhoz, azt pedig konnyebb ugy, ha tudom ki csucsul es varakozik bent :)
2017. máj. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%

Sajnos nem sok uniszex ruhát árulnak,emiatt mi tudni szerettük volna,mivel a nagy lányomról csak 2-3 éves kortól maradtak ruhák,így a picinek venni kellett,pontosabban kaptunk is sokat.

Most a harmadiknál meg azért akartuk tudni,hogy két lány után mi,mert ha fiú,akkor kell ruha neki.

Most 19 hetes vagyok,már tudjuk hogy fiú,a nifty tesztnél kértük a nemét is,ha már ingyen lehet ennyi pénz mellé.


De amúgy is akarnám tudni,nem szeretem a meglepetéseket.

2017. máj. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Bennem is ez van, nagyon szeretném a nevén nevezni, nem babaként vagy a kapott becenevén utalni rá.
2017. máj. 29. 18:48
 6/9 anonim ***** válasza:
59%
Ezelőtt 40 éve még nem volt ultrahang. A fiam is meglepetésként jött. Nem is volt lány nevünk, tudtam, hogy fiam lesz.
2017. máj. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%
Egy fiú és egy lány után mi is úgy voltunk a harmadiknál,hogy majd a szülőszobán megtudjuk,mind a 2 nemre voltak cuccaink bőven :) egészen a 26. hétig bírtam. De a megérzésem nem csalt :D Azért szemetek voltunk mert senkinek nem mondtuk meg,hogy meggondoltuk magunkat és szépen titkoltuk.Így mindenki a szülés után tudta meg a nemét és a nevét is mert még név ötleteket se mondtuk senkinek (mondjuk az első 2 gyereknél se tudták előre a nevüket,csak a nemüket)
2017. máj. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőm és a párja így döntött, állítólag csak a szülésnél tudták meg ők is, hogy kislány. :) Hát, ment a tippelgetés minden részről. Néha már az agyára is ment a barátnőmnek, hogy ki milyen népi megfigyelés alapján milyen nemű babát jósol. :D

Én nem bírnám ki, én is úgy érzem, hogy amíg nem tudom nevén szólítani, olyan "távoli" a kapcsolatunk. Tudom, hogy hülyeség, és nem ezen múlik, de szeretném elképzelni, milyen lesz vele, és ez egy picit könnyebb úgy, ha legalább a nemét tudjuk.

Ráadásul az elején totál lányt éreztem, most meg totál fiút...nem akarom, hogy elkönyveljem magamban valamilyen neműnek, aztán szülésnél meg "sokként" érjen, hogy másnemű. :)

2017. máj. 30. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 p.szabina1223 ***** válasza:
100%
Én nem kérdeztem meg, pedig az utolsó UH-kon már meg tudták volna mondani, de nem akartam tudni. A család tiszteletben tartotta a döntésemet.
2017. máj. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!