Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 1Milyen a baba neme?

Bebirepus kérdése:

1Milyen a baba neme?

Figyelt kérdés
10 hetesen 4D uh-n van eselyem ra, hogy megtudjam a baba nemet? A kis babocskam amugy most egy 9 hetes magzat meretenek felel meg. Udv, 7+5hkm
2017. ápr. 22. 22:21
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Nekem 10 hetesen fiamnal sima uh-n megmondta a doki, de a lanyomnal csak 16 hetesen tudtuk meg. Gepfuggo, orvosfuggo (sokan 12. het elott nem mondjak), baba fekvesetol is fugg.
2017. ápr. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
A nemi szervek a 12. hétig egyformán fejlődnek, csak utána kezdenek különbözni. A 12. hét körül lehet rá esély, hogy mondjanak valami, csak szerencse és nagy tapasztalatú szonográfus kell hozzá.
2017. ápr. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
43%

Miert pontozott le valaki egy megtortent peldat? En ertem ha lepontozol egy eltero velemenyt vagy egy butasagot, de egy valodi peldat? Vallald fol legyszi es ird le miert! (Aki piros kezet nyomott). Nem azert mert a pontok erdekelnek, hanem hogy megertsem, mi a problema, hatha el tudom oszlatni a ketelyed ami miatt haszontalannak itelted.

Tudom kicsi az esely arra hogy felvallalod mert a legtobb no sunyi es csak kezet nyom de nem indokol, mindenesetre hatha megis ertelmes vagy.

2017. ápr. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
En pozitivat nyomtam rad :) koszonom a valaszokat :)
2017. ápr. 22. 23:00
 5/7 anonim ***** válasza:
67%
Koszi, gondoltam hogy nem Te vagy, hanem valami erre tevedo eszetlen.
2017. ápr. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem a 10.héten próbálta megnézni az orvosom, de nem látta. A 13.heti genetikai uh-n 80-90%-ra mondta az orvos, hogy fiú. Majd szükséges volt egy plusz kromoszóma vizsgálat, amiből 100%-ra kiderült, hogy valóban fiú. :) 14+4 hkm
2017. ápr. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ahogy már írták előttem, 12. hétig totál egyformák, max tippelni lehet. Az más kérdés, hogy valakinek eltalálják, de ezek csak tippek.


12 hetesen kaptunk egy fiú tippet, ám nem láttunk kukacot... 16 hetesen takarta magát kézzel és a lába között ment a köldökzsinór... fiúsnak nézett ki, de nem merték 100%-ra mondani a takarások miatt.. 18. héten egyértelműen kislánynak látszott, de doki szerint simán feltapadhat a kis csomag és mivel nem volt jó gépe így nem mertük lánynak se mondani. 22. héten egyértelműen megmutatta, hogy bizony ő kisfiú.


Sokat olvastam róla engem is érdekelt és az az igazság, hogy nagy átlagban 18. héttől tudják meg biztosra. Addig a fiúból lehet lány vagy a lányból fiú, mert elnézik és mert nem egyértelmű sokszor főleg, ha a baba rosszul fekszik.


Nagyobb eséllyel tippelnek jól a fiúknál.


26hkm

2017. ápr. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!