Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyibe kerül a kezdő babacso...

Mennyibe kerül a kezdő babacsomag ( ágy, babakocsi, ruha, pelenka... Stb. ) ha mindenből a legegyszerűbbet szeretném megvenni?

Figyelt kérdés
2008. júl. 18. 10:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akarsz feltétlenül új dolgokat venni, akkor olcsóbban ki lehet jönni, akár a bolti ár 30-40%-ért. Szerintem megtippelni elég nehéz, mert mindenkinek másra van igénye. Mi úgy csináltuk, hogy a babaoldalakon megnéztük, hogy kb. mire van szükség, és a vatera.hu illetve a tesz-vesz oldalakon olcsóbban hozzá tudtunk jutni.

Érdemes nagyon körülnézni, sok helyen van akciós kínálat bizonyos termékekből(Tesco, IKEA, stb.)

2008. júl. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi
2008. júl. 18. 11:50
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Igazából mi sem akartunk újat mindenből, de úgy jött össze, hogy mégis az lett. Van egy nagyon jó és viszonylag (többihez képest jóval olcsóbb) bolt a Nagykőrösi úton. Mi vettünk babakocsit, kiságyat (combi), fürdőkád stb, plussz ami az ágyba kell elég húzós, cumisüveg, cumi ... apróságok, mellszívó, néhány ruhácska, fürdőlepedő, textil pelus, nagy pléd, eldobható bugyi, orsszívó. Na kb ennyi ennek a vége lett 160 ezer. Ezenkívü kell még nekem egy két rugi, gyógyszertári dolgok, lábasból 1-2, meg már vettünk is néhány ruhácskát, pont a 200-nál ott leszünk. Ja a babakocsi nagyon jó, fordítható tolókar, 4 szinten állítható, van hozzá autós ülés, ami etetőszéknek is és pihenőnek is használható, a kiságy pedig később heverő és éjjeli szekrénnyé alakítható. Szóval ezekben nincs extra, bár minden új! :) Boldog készülődést!

2008. júl. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

60 ezerből megúsztam az IKEA-ban mindent (kivétel a babakocsi!), mert semmiképp nem akartam használtat.

Ha felmész a honlapjukra, kinézegetheted az árakat és szépen meg tudod tervezni.

2008. júl. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
[link] ez is nagyon jó és megfizethető
2008. júl. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!