Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6hetes terhes vagyok. Érdemes...

6hetes terhes vagyok. Érdemes lesz majd megcsináltatni az integrált tesztet?

Figyelt kérdés

22éves vagyok, már van egy 4éves egészséges gyermekem. Nem tudok arról, hogy a családomban bárkinek is lett volna down szindrómája.

Ilyen esetben is célszerű elvégeztetni az integrált tesztet, vagy elegendő a tarkóredő mérés és az AFP?


2008. okt. 15. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szió.Szerintem felesleges,ha jók lesznek az eredményeid.Nekem meg sem fordúlt a fejemben,viszont itt Kecskeméten alappból kombinált tesztet csinálnak.

33hetes pocis

2008. okt. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

nekem elso babam lesz, engem nagyon megnyugtatott.

ha ingyenes nalatok, akkor mindenkepp, ha nem, akkor a kerdes, hogy neked meger e annyit, h megnyugodj..ha egyaltalan aggodsz ilyesmi miatt

2008. okt. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem egyáltalán nem felesleges. Én 24 éves vagyok és a kombinált tesztet végeztettük el. "Több szem többet lát."
2008. okt. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%
Az én családomban sincs semmilyen kromoszóma rendellenesség,mégis egyértelmű volt,h megcsináltatom.Pedig 25000 ft volt,plusz az uh 10000 ft.De ennél sokkal többet is megért a babám egészsége,és az én nyugalmam.5 hós baba anyukája
2008. okt. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is felesleges megcsináltatni, főleg mivel fiatal vagy és az előző babánál se volt gond, meg a családba se.

Nekem első babám lesz, 22 vagyok én is :) és már 35 hetesek vagyunk, eddig semmi gond. Nekem eszembe se jut hogy bármi is lehetne.

De végülis te tudod.

2008. okt. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!