Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez a teszt pozitív? 13dpo egy...

Ez a teszt pozitív? 13dpo egy nappal menstruáció előtt.

Figyelt kérdés

[link]


Izgulok! A melleim fájnak egyéb tünet nincsen.



#terhesség #teszt #benu early
2017. máj. 30. 07:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Minek kérdezed mikor egyértelműen látszik? Te nem látod vagy nem akarod látni hogy az?
2017. máj. 30. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ne haragudj, hogy feltettem a kérdést...

Első tesztem sosem csináltam még. Nem tudom, hogy ez biztosan igent jelent-e.

2017. máj. 30. 07:56
 3/9 anonim ***** válasza:
63%

A leírásban benne van, sőt lehet rajz is van rajta.

Szinte minden tesztnél 2 csík igent jelent. Én még nem hallottam olyan hogy fordítva lenne...egyébként gratulálok!

2017. máj. 30. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
39%

A legtobb ilyen kerdes azert szuletik mert a kerdezonek jol esik a sok "ez poziiiii!!! Gratula :))))" jellegu valasz. Bar en nem tettem fel a tesztemet mert eleg volt ha azok gratulalnak akik ismernek is, de azert valahol megertem mert jolesik ha sok ember veled orul :)

Gratulalok!

2017. máj. 30. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
63%
Nem vagyok alapból egy pesszimista, de tényleg! Persze, lehet örülni, gratulálni, nagy az öröm egy pozitív tesztnél, de nem akkora azért hogy el kelljen ettől ájulni. Nagyon sok minden történhet egy ilyen korai terhességnél. Mi a 12. hétig nem is híresztelgettük...
2017. máj. 30. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én sem fogom híresztelni, pont azért mert bármi megeshet. A vőlegényemen kívül senki nem is fogja tudni csak majd 3 hónap után. Addig is remélem minden rendben lesz.
2017. máj. 30. 08:43
 7/9 anonim ***** válasza:
95%

De kis együttérző banda...

Kérdező igen szép pozitív vigyázz magadra és szedj vitamint folsav stb.

2017. máj. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ezzel a kérdéssel semmi gond!Pl lh tesztnél ez negatív lenne.Szóval aki kb először miért ne kérdezné meg más mit lát.Huh a tájékoztató az egy dolog,nyilván ha mindent biztosra tudnánk azok alapján,nem születne ennyi kérdés.

Válasz:Igen,halvány pozitív,az is pozitívnak számít hcg teszt esetében,ha sokkal halványabb,de látható!

2017. máj. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
:D gratulálok
2017. máj. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!