Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kérdésem a következő lenne.2...

Kérdésem a következő lenne.2 db halvány pozitív teszt után megjött a menstruációm. Rá 1,5 hétre teszteltem és pozitív ugyan úgy, de halványan. Szóval, járt e már így más is? Ha igen, megmaradt a baba?

Figyelt kérdés
Megvannak a terhesség jelei. Gondolok itt reggeli hányingere, alhas szúrkálás, fáradékonyság és az alhasam nőtt egy kicsit. Voltam már terhes, második babát szeretnénk! Nekem első terhességemnél egyből látszott szépen a két csík, nem jött meg a menzeszem se, nem úgy mint nem rég. Válaszokat előre is köszönöm!

2016. nov. 14. 11:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%

Mennyire volt erős a mensi? Mennyivel lett halvényabb a teszt?

Én elmennék dokihoz minnél hamarabb, nehogy méhen kívüli terhesség legyen!!

2016. nov. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
64%

Én is mennék dokihoz, de sietősen.


Vagy kémiai terhességed volt, vagy tényleg ott a méhen kívüli veszélye, ami meg a babaprojekt miatt mihamarabb orvosolandó, meg persze a Te egészséged miatt is!

2016. nov. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nem lehet , hogy veágyazódási vérzès vokt? Nejem s mensi pontos napján volt vérzés. Azt hittem negjött , de a második napon üres volt y tamponom . Mèg akkor is kételjedtem mert nrkem rövid és gyenge mensim volt akkoriban.
2016. nov. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
A menstruációm alig akart elmúlni, 1 hétig tartott. Mellesleg 2 napig nagyon fájt az alhasam és a derekam. Az 1. Teszt halvány volt, a 2. Látszott hogy na, tényleg pozitív. Ez után ugye megjött, és menzesz után, ma, teszteltem és az is halvány, annyira, hogy én is vagy, 5-10 perc után láttam, hogy az is pozitív. Nem reggeli pisiből teszteltem, de a többit igen!
2016. nov. 14. 11:42
 5/16 A kérdező kommentje:

Azt kihagytam, hogy a menzeszem, barnásan kezdődött és utána váltott át véresbe és estére fájt már a hasam, derekam.

Nem értem ezt az egészet. Azt hittem, spontán vetélésem lehetett, el könyveltem magamnak, hogy sajnos ez nem jött össze, de hogy még menstruáció után is pozitív tesztet kapok, erre nem számítottam. Egyszerűen érzem hogy valami történik a testemben, talán az lenne a legjobb egy ultrahangos vizsgálat. Tanácstalan vagyok. Félek is, hogy valami nincs rendben, vagy a hormon kevés még és azért halvány a teszt?

2016. nov. 14. 11:54
 6/16 anonim ***** válasza:
Menj el dokihoz, nem értelek, GYIK en várod a választ, mikor egyértelmű hogy látni kéne dokinak
2016. nov. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
78%

Tényleg nem riogatás, de a méhen kívülinek pont ilyenek a tünetei. Ha szeretnél még babát, és nem akarsz magadnak nagyobb bajt, akkor azonnal menj orvoshoz, még ha lehet ma, akár ügyeletre...

A méhenkívülinél minden óra számít.

Nem kéne hogy szétdurranjon a petevezetőd, meg belső hasi vérzésre sincs szükséged...

Főleg hogy érzed, nem stimmel valami.

Írány a doki!

Aztán majd írd meg, mi lett!

2016. nov. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
78%
pont ezt akartam írni, mint az utolsó. méhen kívülinél szoktak lenni ezek a tünetek. de én sürgősen mennék dokihoz, aki megnéz hüvelyi uh-val.
2016. nov. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
71%
Én akkor jártam így, amikor 5 hetesen volt egy spontán vetélésem. Vérzés után halvány volt a teszt. A vérvétel is mutatta. 140 volt a hcg. Egy hét múlva még mindig nem múltak a tünetek. A hcg kb 200-ig nőtt. Ekkor tudták megállapítani uh-val, hogy maradt benn egy szövet darab, ami még tovább fejlődött... Mielőbb menj el orvoshoz. Minden jót Neked!
2016. nov. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Holnap kora reggel megyek a kórházba megvizsgáltatom magam, nem áll szándékomban kockáztatni bármit is! Igazából jól vagyok, csak az alhasam szúrodik és nehéz le ülni. Bízom benne, hogy semmi gond nincs.
2016. nov. 14. 13:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!