Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33 hetesen (problémamentes...

33 hetesen (problémamentes terhességnél) mennyire mernél még 2-3 órás autóútra menni?

Figyelt kérdés
A hétvégén elég jó idő lesz, így arra gondoltam, lemehetnénk a Balatonhoz az egyik nap, a nyár további részében úgyse lesz rá lehetőségünk. Este jönnénk is haza. Viszont már 33 hetes vagyok, habár mindent ugyanúgy csinálok, mint a terhességem előtt. Amúgy sem vagyok az az otthonülős típus, szóval mindenképp mennénk valamerre. Egyedül csak a lábaim dagadnak, igazából keményedéseim se igazán vannak. De rettegek attól, hogy egyszer csak elfolyik valahol a magzatvíz - pont úgy, mint a filmekben.
2017. máj. 30. 10:14
 1/8 anonim ***** válasza:

Én simán :)

Főleg ha Balatonról van szó.. :D

Én is aggódtam picit, hogy mi lesz ha városon kívül indul be a szülés, de elhessegettem.

1: Mindenhol van kórház - maximum egy picit kell utazni addig.

2: A kórházi csomagom mindig nálam volt ilyenkor.

3: Szerintem a legtöbb szülés este indul be, én erre koncentráltam, ebben bíztam - végül így is lett. Persze nem biztos hogy az elhatározásom miatt :D


Boldog babavárást, jó pihenést ha lementek! Na meg a picikének még van ideje, tessék bent maradni még :)

2017. máj. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Simán lemennék. Nem leszel egyedül, nem lesz semmi baj. 38+4 hetesen még egyedül autóztam, 38+6-on szültem. Nem lehet mindenen aggódni.
2017. máj. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Személy szerint nem szeretem a Balatont, de az út hosszával nem lenne bajom
2017. máj. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
33-34 hetesen Olaszországba utaztam nyaralni :)
2017. máj. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én 35 hetes vagyok. Merni mernék, csak nekem nagyon kényelmetlen az autóban ülés, és a baba se szereti, végig feszegeti magát. Én ezért nem megyek. De ha te nem érzed rosszul magad a kocsiban, akkor nyugodtan menjetek.
2017. máj. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem merés kérdése ennyi idősen. Első terhességemnél lazán elindultam volna, mert jól éreztem magam, semmi panaszom nem volt. Most második babámat várva kb 30-32 hetes korom óta nem bírok ennyit ülni, fáj a derekam, nagyon nyomja mindenem. Szóval te érzed hogy bírod.
2017. máj. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

32 hetesen 1400 km-t autóztam. Külföldön élünk, és hazamentünk karácsonyra. Sokkal jobban bírtam, mint az első trimeszterben.

Semmi gond nem lesz! Jó lubickolást!😀

2017. máj. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor azt hiszem megyünk. :)
2017. máj. 31. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!