Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, kaptatok megjegyzést...

Kismamák, kaptatok megjegyzést a "jó" dolgotok miatt már?

Figyelt kérdés
Amiatt, hogy kismamaként tehermentesített életet éltek (már aki megteheti). Pl nem jártok dolgozni, nem cipekedtek, ilyenekre gondoltam. Normális, hogy ez is fáj az embereknek?

2017. máj. 30. 22:06
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Az első terhességem alatt voltam a legjobban leterhelve, úgyhogy nem
2017. máj. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Enyém a másik oldal,de én nem irigylem attól,akinek jó dolga van!:)Van akinek nehéz az élet,van akinek nem.Ez a világ rendje!Ne foglalkozz mással,csak magaddal,meg azzal,hogy te mindent megteszel a babádért es az egészségetekért.Ha ilyen "jó" dolgod van,legalább tudsz valami új hobbit elsajátítani,olvasni,tervezgetni!Most ennek van itt az ideje!Azt tudod csinálni,ami jól esik.Utána úgysem lesz idöd baba mellett,ha meg igen,akkor élvezd ki.A saját életedet éld,ahogy nektek jó,meg a családodnak,irigyek meg mindig lesznek!😁
2017. máj. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
Kaptam. 6 évet vártunk a babára, kezeléssel estem teherbe, majd a 6. héten elöntött a vér, kórházba kerültem és gyakorlatilag a szülésig feküdnöm kellett. Már 3-4 hónapja feküdtem, amikor az egyik ismerősömmel beszéltem és mondtam, hogy nagyon unalmas. Erre azt mondta, hogy irigyel engem, egyszer szeretne már ő is unatkozni.
2017. máj. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ezért van a jó idézőjelben. Érdekes, hogy aki szült már, az is azt gondolja néha, hogy most nekem/nekünk minden tök jó, semmi gond az égvilágon.
2017. máj. 30. 22:19
 5/6 anonim ***** válasza:
87%
Hát nem tudom, szerintem az ilyen kismamák többsége nem "jódolgában" van tehermentesítve, hanem alapos egészségügyi indokkal. Felteszem, boldogan cserélnének "jódolgot" egészségre és problémamentességre.
2017. máj. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
61%
Amikor eljöttem a munkahelyemről még csak 2 hónapos terhes voltam de mivel fizikai munkát végeztem kereskedelemben ezért nem akartam kockáztatni. Kicsit éreztem, hogy nehezteltek rám de nem érdekelt. De jobban is jártam, hogy eljöttem mert a 3. hónap körül olyan rosszullétjeim voltak, hogy dolgozni se tudtam volna. Miután lement ez az időszak itthon tettem ugyanúgy a dolgomat... már amit a férjem engedett :) sose èrdekeljen ki mit gondol!!
2017. máj. 31. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!