Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülés elött a korházban...

Szülés elött a korházban szörtelenitnek?

Figyelt kérdés
Nemsokára befekszem. Barátnöm tapasztalatai után,kérdezném hogy szűkséges a szörtelenités? Neki bekfekvés uátn azt mondták,jobb lenne leszedni. Vagy egy masik régebbi évfolyamtársamnál pl ez nem volt gond... Igazábol szerintem sem életbevágo,de nem értem vagy nem látok bele,hogy miert kell egyik helyen igy a másikon ugy..Nektek milyen tapasztalataitok annak?

2017. jún. 1. 10:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
A DEOEC Klinikán szültem, ott az előkészítésnek része a borotválás is. Jobb, ha otthon csinálod meg magadnak, mert ott aztán nem cicóznak, leszedik egy "kaparós" borotvával, előtte kicsit megvizezik és ennyi. Nem túl kellemes...Nem tudom, más kórházban hogy működik, de ott ez a szokás.
2017. jún. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Ahol én szültem ott is leszedik,ahogy az 1es írta.én inkább elintéztem magamnak,az humánusabb
2017. jún. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
köszönöm. Azt hittem hülyeseg,de latom akkor gyakori a borotválás
2017. jún. 1. 11:03
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
A Bajcsyban is automatikusan borotválnak.
2017. jún. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is az előkészítés része volt. Nekem előtte már a dokim asszisztense mondta, hogy jobban járok, ha otthon megcsinálom magamnak. Tényleg valami életlen vacakkal kaparják le, nem lehet túl kellemes.
2017. jún. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
De van egy kérdésem...Most pl aki sürgösen visznek be? gondolom ott elmarad a borotválás....vagy most aki fazonra borotváltan megy be? vagy szerintetek? Olyan nagy baj akin ott marad?
2017. jún. 1. 11:14
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tudom, hogy ezért kell, mert ha pl. műtéttel fejeződik be a dolog, akkor fertőzés veszélyt jelent, ha egy szőrszál bekerül a sebbe. Nekünk azt mondták, hogy a szeméremdomb felett, az alhasnál is le kell borotválni, ahol általában csak pihék vannak, amik nem is látszanak.

Sürgős esetben gondolom, a műtét előkészítésénél csinálják meg. De arról már lehet, hogy nem is tud az illető.

2017. jún. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
49%
Nekem is megcsinálták a kórházban, de nem volt vészes. Nem kell az egészet leszedni, elég a gát táján (ahol varrnak).
2017. jún. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
69%
Fertőzés veszélye miatt kell szőrteleníteni.
2017. jún. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

az előkészítés része általában a borotválás is... DE: előfordulhat, hogy sietni kell, illetve hát amúgy sem finomkodnak, nem az a cél, hogy szép legyen, hanem hogy szőrtelen.

nekem sikerült egy szép nagy vágást ezáltal oda is beszereznem :(


jobb, ha rendben tartod magadnak a szülés közeledtével.

2017. jún. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!