Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36. hét után már nem kell...

36. hét után már nem kell orvoshoz menni, se uh, se vérvétel, csak nst?

Figyelt kérdés
2017. jún. 2. 12:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Akkor jönnek csak igazán a vizsgálatok.

36. Vérvétel, uh, tanácsadás, nst minden héten. Ha nem fordult be akkor uhn is nézik. Ha nem ugy mozog nézhetbek keringést szintén uhn..... akkor fogsz csak igazan sokat ülni a kórházba.

Ha betöltötted a terminust akkor egyik nap nst masik nap amnioszkópia....

2017. jún. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja kihagytam hogy hetente vedőnő, orvos..
2017. jún. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Voltam a 36. heti uh-n. Utána mondta az orvos, hogy már csak nst-lesz. Ez, hogy van most akkor? Köszönöm.
2017. jún. 2. 13:52
 4/6 anonim ***** válasza:
Mindenhol más a protokoll. Az orvosodnak higgy. :)
2017. jún. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem csak nst volt, a magandokim egyszer nezett ra uh-val a babara 38. korul.
2017. jún. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem 30 hetesen uh sajat dokival. 32 hetesen uh a korhazban valamint vervetel. Majd 35 hettol ctg a korhazban, mas nem. 34 hetes leszek amikor a dokim 1 honap szabira megy. Lehet h még elotte kerek egy tenyesztest mert az ugyan nem kotelezo de orulnek neki ha megcsinalna. De ha nem lesz gond akkor uh 32 hetesen lesz utoljara.
2017. jún. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!