Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Három tesztet is csináltam,...

Három tesztet is csináltam, de nem értem?

Figyelt kérdés

Az első negatív lett,a második nem mutatott semmit először aztán félóra elteltével erős pozitív lett,csináltam egy harmadikat először negatív lett aztán rövid időn belül megjelent mégegy csík de az nagyon halvány! Kinek volt ilyen? Neki volt baba vagy nem?

Hozzáteszem hatalmas görcseim vannak! Ilyenkor mi a teendő? Nyilván megyek majd dokihoz jövőhét utánra kaptam időpontot!



2017. jún. 3. 09:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezek a tesztek negatívak vagy hibásak. 10-15 percen belül érvényes a teszt(még a legértékelhetőbb a 3. teszted). Nem is értem mit kell nézni fél óra után meg néhányan kikukázzák fél nap után..


A görcsölés bármitől lehet. Ha nagyon gáz a fájdalom, akkor menj ügyeletre.

2017. jún. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Képet tudsz feltölte roluk?
2017. jún. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Bele van irva a használatiba hogy 5-10 percen belül le kell olvasni mert később mutathat pozitívat jelen esetben nálad is ez történt. Nem vagy terhes.
2017. jún. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Sajnos képet nem tudok feltölteni!

Köszönöm a válaszokat!

x-epil teszt nem megbízható ezekszerint?

2017. jún. 3. 12:25
 5/6 anonim ***** válasza:
Max az utolsó lehetett hibás. Bár szerintem annál is többet vártál mint kellett volna.
2017. jún. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én tavaly teszteltem x-epillel egy nap késés után és csak időn túl lett pozitív. Azóta már meg is született a lányom. :)
2017. jún. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!