Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Olyan problemam lenne hogy...

Kitty070386 kérdése:

Olyan problemam lenne hogy csinaltam tesztet pozi lett aztan 2 napra ra megint az is csak halvanyabb, mind 2 delutani vizeletbol lehet hogy elment?

Figyelt kérdés
Aztan ra 3 napra megjott de megsem olyan volt gorcsok nelkul nem eros inkabb csak halvanyabb piros 3 napig tartott ma mar semmi. Csinaltam tesztet. Mintha latszodna de reggel csinalok megegyet. Koszonom a valaszokat nektek
2017. ápr. 18. 21:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Kemiai terhessegnek hangzik. Az szokott ilyen lenni, a nok nagyreszet erinti eletukben legalabb egyszer, csak aki nem tesztel, ra sem jon.
2017. ápr. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bármi lehet , de reggel tesztelj meg egyet és ha pozitív akkor menj majd dokihoz ahogy tudsz . Lehet , h ad progeszteron pótlást , hogy segítsen megtartani a babát, meg ha nem is lát semmit . Aztán majd kontrollon kiderul , hogy mi újság :) Drukkolok , higyj benne :)
2017. ápr. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Csinaltam tesztet halvany pozi lett.. el vok kicsit keseredve de szombaton kiderul mi a helyzet akor kaptam id. Pontot koszonom hogy irtatok ☺
2017. ápr. 20. 07:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!