Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7. hetes terhes vagyok. Ma...

7. hetes terhes vagyok. Ma reggel megcsúsztam és elestem a lépcsőfordulóban. Lehet valami baja a babának?

Figyelt kérdés
Az esést valamennyire tompítottam a kezemmel de így is megütöttem a jobb oldalamat, a combomat és a könyökömet.
2008. okt. 16. 09:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem a pocakodat ütötted meg közvetve, akkor nem hiszem, hogy baja eshetett a babádnak. Ha vérzés, görcs jelentkezne azonnal fordulj orvoshoz!
2008. okt. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is sikerült lecsúsznom a lépcsőről (8hetesen), nagyobb volt az ijjedelem, mint a baj. Ha valami baja lenne a babának akkor azt jelezné a szervezeted.
2008. okt. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Amíg nem fáj a hasad nem görcsölsz vagy vérzel addig nincs semmi baj! Pihenj le egy kicsit és vigyázz magatokra!!

32 hetes kismama

2008. okt. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi baj, még olyan pici a baba, hasad még nincs, ne aggódj!
2008. okt. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!Én 9hetesen estem hasra,hogy jöttem ki a boltból,rosszul léptem és puff!!!Nagyon megijedtem,lehorzsoltam a térdem,tenyerem,bokám bedagadt.Hívtam apáékat mert a párom dolgozott,vittek is be a balesetire,rögtön behívtak,megnéztek majd ultrahangra küldtek ahol mondták,hogy neki semmi baja,meg sem érezte de én annál jobban.Most 26hetesek vagyunk és rengeteget mozog.Ha még mindig félsz menj ultrahangra!!

Jó babavárást és vigyázz magatokra!

2008. okt. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!