Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 hetes terhes vagyok, eddig...

10 hetes terhes vagyok, eddig egyszer sem hánytam. Ma viszont miután bevettem az utrogestant kb 5 perc elteltével sikerült az elsőt összehoznom. Gyógyszert távozni nem láttam, de lehet, hogy addigra a kapszula héja feloldódott?

Figyelt kérdés
Dupla adagot nem szeretnék bevenni, viszont ha feloldódott ennyi idő alatt a bevonat akkor meg a reggeli kijött...
2017. jún. 6. 08:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem ebéd közbe kellett egy szemet bevenni sose hánytam.
2017. jún. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
2 hete szedem, eddig én sem hánytam. Ez volt a legelső a terhességem alatt.
2017. jún. 6. 09:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz semmi baj ha mégis kijött volna, ezen ne aggódj. Folytasd tovább a szedést, ahogy elő van írva.
2017. jún. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg 5 perc után hánytál, a gyógyszer egészen biztosan kijött. Ha az az 5 perc egy-másfél óra volt, akkor nem biztos.

De hívd fel az orvosodat, mi van ilyenkor, a kihagyott utró vetélést okozhat, mert a mesterséges pótlásnál a szervezet úgy érzi, van elég, és még kevesebbet termel.

2017. jún. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Tényleg 5 perc volt kb. Alig feküdtem vissza az ágyba már rohantam is. Hát konkrét orvosom még nincs, mert a legutóbbi alkalommal egy "hentesnél" voltam, akihez a továbbiakban nem mennék és legközelebb csak 12 hetesen megyek a genetikaira.

A védőnőt hívtam, ő annyit mondott, hogy egy-egy elfelejtett szemtől sem szokott probléma lenni, ha nem láttam, hogy kijött akkor legfeljebb a következőt ne 8 óra múlva hanem 4 óra múlva vegyem be. Így duplán nem veszem be, de le sem esik annyira a hormon szint, mintha totál kimaradt volna.

2017. jún. 6. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!