Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire élvezhette a párotok...

Mennyire élvezhette a párotok a terhesség alatt megnőtt melleiteket?

Figyelt kérdés
Már 20 hetes terhes vagyok, de még mindig fájnak a melleim. B kosaras volt, most C-s és tényleg nagyon szép, a párom örül, vagyis örülne is neki, de mióta terhes vagyok hozzá sem érhet. Nektek mikor múlt el?
2017. jún. 6. 15:41
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
Ez eszunkbe sem jutott :)
2017. jún. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%

Mi, az érzékenység? Miután befejeztem a szoptatást. :)

Sok "örömét" nem lelte benne.

2017. jún. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
56%
Egyik terhesség alatt sem nőttek, de amúgy is utálom ha a mellemhez érnek úgyhogy semennyire
2017. jún. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
érzékeny volt nekem is, de nagyon, a 10.hétig, azt hittem baj van mert mintha elvágták volna, de ugyanolyan nagy maradt. nem is értettem, ez azóta is így van egyenlőre. 19hkm
2017. jún. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%
Nem múlt el, csak szoptatás után. Fel sem merült, hogy gondot jelentene a terhesség alatt, hogy a férjemnek nem vagyok elég jópofa szexjáték.
2017. jún. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%
Nekem nem volt érzékeny, de nem is nőtt semmit. Viszont a mellek simogatása méhösszehúzódásokat okoz, én veszélyeztetett vagyok, szóval ilyesmit nem lehet.
2017. jún. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
63%
Terhesség előtt is nagy cicim volt, szóval szinte nem is nőtt. Veszélyeztetett vagyok, és elég érzékenyek is, szóval nem a cicik kötik le esténként. A terhesség végén pedig főleg nem kéne, hogy cicizzen, mert méhösszehúzódásokat okozhat, és nem szeretnék idejekorán szülni egy kis szórakozás miatt, ami ráadásul nekem nem is kellemes, mert gondolom, akkor is érzékeny lesz még.
2017. jún. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
3 éve lettem terhes, 75B-ről a terhesség alatt megnőtt 75C-re. Nem igazán tudta élvezni, mert túl érzékeny volt és méhgörcsöket okozott, ha "piszkálta". Utána szülés után pár nap alatt 75E-re nőtt, de akkor meg mindig folyt belőle a tej ha valamit csinált vele. Az meg úgy nem élvezetes. Ráadásul nagyon megnyúlt, mivel sokat nőtt, így lávtányra se volt olyan szép, de állítólag ez őt nem zavarta. Mire leszokott az első a szopiról és újra használható volt a mellem szexuális célra, addigra újra terhes lettem. :D Megint méhösszehúzódást okoz ha hozzáér, így nem nyúlhat hozzá.
2017. jún. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!